אנשים שנתנו פרחים ל-סיון-
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עובד, כסדרן סחורה במקום מסוים וזה התפקיד שלי עכשיו המנהל שואל אם יש לי רישיון, ואני מבין ממנו שהוא רוצה שאני גם יעבוד על המלגזה אבל זה לא התפקיד שלי, נכון הוא רוצה לנצל אותי אני בן אדם תמים, זכותי לסרב לו נכון ולהגיד שזה לא במסגרת תפקידי מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייל קרבי, וממש קשה לי למצוא זוגיות. אפשר לדעת למה בנות לא מוכנות להכנס לזוגיות עם חייל קרבי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה נמצא מגדל אייפל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, עם עשיתי יחסי מין והוא גמר בחוץ. ולמחורת קיבלתי מחזור ועדיין יש סיכוי להכנס להריון תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תפקידו של הדגדגן - מה התפקיד של הדגדגן בגוף? (שאלה רצינית)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איך פורשים מהאתר? הוא מדהים, אבל אני שונאת מישהו פה שמתחיל איתי. תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה לגמור? כולם מדברים על זה וואני לא מבינה. בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה " (בת 13 וחצי אתמול בצהריים קיבלתי מחזור בפעם הרביעית שלי, ומאז עד עכשיו לא מפסיקה לכאוב לי הבטן ברמות על. אני לא צורחת מכאבים או משהו אבל מאוד קשה לי לתפקד. בנוסף אתמול בלילה היה לי מאוד מאוד קר אפילו שישנתי עם 3 שמיכות. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. אני וחברות שלי עוד מעט בנות 17, ואנחנו נוסעות לנמל ת"א שבוע הבא.. השאלה שלי היא אם נירצה להיכנס לאיזה פאב יכניסו אותנו ולא ימכרו לנו אלכוהול או שביכלל לא יכניסו אותנו? תודה רבה לעונים <3?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן לסבא יהודי מקבל אזרחות ישראלית? אם כן על פי איזה חוק זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי אהי מתלבטת בן שתיי תמונות לעלות לפייס.. יש פה מישהי שיכולה לעזור לי לבחור (מישהי שיש לה קיק כי אנלא יודעת פה.. )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש רוסים ביבנה בכלל?! -,-?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות- איפה אתן עושות גבות וכמה זה עולה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מקצועות צריך להיבחן בשביל בגרות מלאה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחשב נייד ולא היה לו חשמל והחוט חשמל שלו היה בחדר אחר, ואני הוצאתי אותו בכוח ואז האוכל עלה לי למעלה וירד בשנייה שהוצאתי, מה קרה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה שכיחות יחסית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי גורם למוות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מומלץ לי לאכול אחרי אימון שחייה של 45 דק'??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לבנות לשרת ביחידת כפיר?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אל תגידו לי בריא או לא בריא! פשוט תענו לשאלה! כמה אני יוריד בשבועים אם אני יאכל כול יום ארוחה אחת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחילה לעשות ביביסיטר לילד בן 10 חודשים ואני בלחץ... איך התינוקות בגיל הזה הם הולכים, זוחלים, יושבים? בוכים הרבה!??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי ובאלי תינוקת לשחק איתה מה עושים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אני יכול לאכול? אני לא אוכל לחם ולא נקניקיות לא פסטרמה לא ביצים ולא עוף ולא בשר לא חלבי לא ספגטי ולא תפוחי אדמה, ולא אטריות ולא אורז, גם לא ירקות. בן 14 וחצי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עם חברה שלי שנה ומשהו, שנה שעברה ביום האהבה לקחתי אותה לסינמה סיטי vip, והשנה הזמנתי שוב כרטיסים לשם, לא בגלל אי יצירתיות, אלא בכוונה - קאמבק, מגניב או לא? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נוסעת להתארח אצל משפחה בחו''ל ואני צריכה להביא מתנה למשפחה שתאפיין את מדינת ישראל. יש רעיונות? (שלא כוללים גמלים)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה בית ספר עדיף להירשם? אורן או האלון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה מונית מיבנה לרחובות היום בערב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ריצה במקום מורידה במשקל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יבנה? אני עוברת ליבנה אבל אני לא מכירה את האזור.. וגם איך הבית ספר ואיך התלמידים שם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אוטובס מגיע מתל אביב לאשקלון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהי שכל פעם מבקשת ממני לייקים ואני עושה לה, וכשאני מבקשת אז היא לא עושה לי, אז היום היא רשמה לי לעשות לה לייק ורשמתי לה- על הזין שאין לי, חחח והיא צחקה ורשמה הרגת אותי, בגלל מה שעניתי לה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נמצאים בג'קוזי קטן בלי בגדים ומתחרמנים (בלי חדירה) אפשר להיכנס להריון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעה נפתחים הקניונים היום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בריאות ואוננות - האם זה בריא לאונן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כולם פה ממש רדודים יוואו.. מעשנים אוהבים מזרחית לא יודעים מי זה אריק איינשטיין שלום חנוך יואו מה נהיה? סטיפס אל תמחקו!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מספר מגיע לתל השומר מיבנה? דחוף.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם מרגישים שונים? אם כן, למה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עדיף יופי או אופי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר להוריד בערך 800 גרם בשבוע? קצת פחות..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש טעם לקנות אייפון 5 (איפשהו בחודש-חודשיים הקרובים), או שלקנות אייפון 4S זה גם טוב? בקיצור, מה עדיף??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי היום יום הולדת 14 והוו אה ומי בא מחר למשק? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי הגמר של היפה והחנון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה יעלה אייפון 5 בישראל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מוחקים שאלות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שווה לי לעשות חודשי חופשי? זה עולה 252 ואני נוסעת הרבה באוטובוס?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בסדר מה שאני אוכלת בבית ספר היום? אני לומדת עד 4. חטיף אנרגיה גרנולה, אגס, באגט קטן מקמח מלא עם פסטרמה דלת שומן. אני בדיאטה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין משקית תש למשקית שלישות? וכמה משקית תש מקבלת לחודש? וכמה משקית שלישות? תודה לעונים ובבקשה רק מי שיודע שיענה ולא לנחש?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד טוב שלי אמר לי שמישהו אוהב אותי אבל הוא ל הולך להגיד לי מי זה כד לא לצאת מגעיל-הוא מתכוון אליו? איך אני אדע למי הוא מתכוון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שבדיסק יש את החלק של העיגול הקטן מסביב לחור של האמצע? אז הוא סדוק לי.. אבל רק החלק הזה לא שאר השטח של הדיסק.. והדיסק עובד לי.. זה הגיוני? זה לא אמור להיהרס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני באמת לא מבינה מה הם היתרונות והחסרונות של לפרוץ את האייפון.. מישהו יכול להסביר לי? תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מת כבר להשכיב את חברה שלי, אני לא יכול יותר אני חרמן רצח עליה וכל החברים שלי כמעט עשו את זה כבר.. היא אומרת " אני עוד לא מוכנה " ובאמת אני ישמור עליה אני ישים קונדום והכל אני לא מבין מה הבעיה אנחנו שנה וחצי ביחד! למישהוא יש רעיונות לשכנע אותה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי דיברה עם חבר שלה בפלפון ושמעתי שהוא אמר לה, איך זה שכל החברים שלי חתיכים והח רות שלך מכוערות והוא ראה אותי, והוא יודע שאנחנו חברות ונעלבתי לדעת שזה מה שהוא באמת חושב עלי. מה לעשות אני יודעת שאני לא מלכת יופי אבל זה עדיין מעליב לשמוע במיוחד מבן.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני בת 13 ומידת החזיה שלי היא B75 זה בסדר? ולאיזה מידה בערך אני אגיע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גבולותיה של מדינת ישראל לפי שושנת הרוחות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה אופטימי ומזה פסימי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תאמת - הדס זה שם יפה? תדרגו אותו 1-10?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בסדר ללכת לבית ספר אים חולצות צהובות וכתומות. אבל אל תחשבו זוהר אני לא פרחה זה חולצות בית ספר רגילות?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "פעם ראשונה בחיים שלי הכנתי משהו בתנור, עכשיו כיביתי אותו והכל, הכל מכובה זמן וגריל וכאלה.. אבל זה עדיין ממש ממש חם, ועושה סוג של רעשים ואין שום דבר עוד לכבות מה זה יכול ליהיות? S?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עשיתי סקס וגיליתי שחברה שלי בהריון אז היא הלכה לרופאה, והיא אמרה שעוד מעט יתחילו לראות בטן וזה מאוחר מידי לעשות הפלה. זרקתי אותה. אני יודע שהיא טיפשה, מה לעשות בן 15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכל מי שמחובר... למה אתם לא בבצפר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל פעם שאנחנו שוכבים בן הזוג שלי שואל אותי לקראת הסוף אם אני בסדר. זה נורמאלי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה פיוז??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך שואלים שאלה שיהיה כתוב מתחתיה "שאלה למומחים"??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהם השלבים לשטיפת ריצפה בבית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער מתולתל. איך אני אאריך אותו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה קצת מסובך, תנסו לעקוב חח.. חברה שלי סיפרה לי שחברה של אחת החברות הכי טובות שלי כבר שכבה עם משהו ושהיא ממש זורמת כזה ונותנת לכל אחד.. אני מתלבטת אם לספר את זה לחברה שלי או לא, כי בתכלס זה יכול ליצור סיבוכים וזה. מה אתם אומרים? (אנחנו עוד קטיייינים)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער מתולתל קצר (בערך עד הכתפיים). אני שמה קרם ללחות של נטורל פורמולה ואני רצה שהתלתלים יתפתחו יותר. למישהו\מישהי יש עצות מה לעשות? השיער בכלל לא מסתדר לי ואני רוצה לעשות פונים לצד וזה לא הולך!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה שעות אפס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך רושמים באנגלית את השם משפחה ולדמן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לילדה בת 14 זה הרבה b80??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי יוצאת כול שבוע למועדון, ואנחנו חברות טובות ככה שהיא מספרת לי, ותמדי היא אומרת שכיף שם, אני רוצה לבוא איתה, אבל היא אומרת שהחברות שהיא הולכת איתן למועדונים לא חברות שלי אז זה לא הולך, מה לעשות? ממש בא לי ללכת?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו באנגליה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מגרד לי החזה כבר שבוע, למה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חדשה פה ואני לא רוצה להעלות לפה תמונה שלי. איזה תמונה כדאי לי לשים בפרופיל? (ואם אפשר קישור)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מדרגים כאן יותר מ1? כי פעם אחת הצלחתי ולא הבנתי איך O_O?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשקונים פוסטינור. צריך להראות ת. ז? מרשם רופא? או שמוכרים לכול אחד/אחת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן עונה על מלא תשובות ואף אחד לא נותן לי פרח... יש אנשים שאפילו על תשובה טובה לא נותנים. איך לגרום להם להביא לי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בבוקר נישקלתי ושקלתי 61.7 ושתיתי 2 נס עם חצי כפית סוכר בכל אחד מעדן של 57 קלוריות וברד קטן.. ועכשיו שוב נישקלתי ואני שוקלת 62 איך זה יכול להיות? בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכמה כסף אפשר לטעון רב קו? וטוענים את זה בתוך האוטובוס נכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעו אני היום קונה תחזייה הרשונה שלי אני בערך יודעת תמידה והיקף ומה הולך, אבל אמא שלי נסעה לאנשהו והיא תזחור היום בלילה, אחותי תחזור רק בחמש חמש וחצי משהו כזה אחותי התאומה שקונה איית גם היום תראשונה, מאיפה כדי לקנות? אני מקרית אונו אם זה עוזר בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שבנות מפסיקות לגבוהה אחרי שנתיים מתחילת המחזור? ואם לא אז מתי פחות או יותר בנות מפסיקות לגבוהה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת טקסטים באנגליית! זה מעצבן בהכל אני טובה חוץ מזה איזה אפשרות הכי טובה ללמוד אנגלית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה דירוג האמינות שלי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות - מה אתן עושות כשיש לכן מחזור ואתן צריכות לבוא עם טייטס לבית הספר? רואים את התחבושת וזה בולט (אני שמה עבה כי בדרך כלל יש לי זרמים, ולא בחיים לא שמתי טמפון ואני גם לא מצליחה או מוכנה לשים) מה לעשות?! תודה לעונות תצילו אותי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי יוצא מקרבי וביום ראשון הוא נוסע להחזיר את הציד שלו וזה נסיעה של חמש שעות בערך ו4 אוטובוסים ואני רוצה לנסוע איתו מותר לי לבוא איתו ולהיכנס לבסיס שלו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זה 100 דולר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד אחותי הגדולה יוצאת למסיבות וחוזרת מאוחר והכל. אני בת 12 וחצי וגם אני רוצה! וכאילו זה מעניין אותי.. איזה סוג מסיבות זה? כאילו במועדונים ובגלל זה היא לא רוצה שאני יבוא? ואיזה יש בחולון? ואיך לשכנע את אמא שלי שתסכים לי? ובאיזה גיל בערך כבר אפשר לצאת למסיבות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גוף (לא מנשנה איך היא נראת) רק איך הגוף שלה, אז איזה גוף הכי יפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לדעתכם ילדה שרושמת בסטטוס שלה אם יש לה 500 ליקים אז היא באה עם טופ, (מין חולצת חזייה כזאת ) זה זנותי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דיי אוף אני מסתכלת לאנשים בפייסבוק ורואה שיש להם על כל תמונה 200 לייקים ולי בקושי יש 30 מה לעשות ויש לי הרבה חברים בפייסבוק? מה לעשות חוץ התוכנה של הלייקר בקשה תענו..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיימת אפשרות לדחות צבא או משהו על מנת ללמוד בחו"ל? אני בת, דרך אגב?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי לפעמים רוצה ללכת איתי לסרט..+ לאכול בקניון ולא תמיד אמא שלי יכולה להביא לי 100 ש"ח ליציאה ואני לא רוצה להגיד לחבר שלי "אמא שלי לא מביאה לי כסף" הוא יחשוב שאנחנו במשפחה קמצנים ואנחנו לא.. ואני לא מוצאת עבודה בשביל להרוויח מה להגיד לו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "העישון המסוכן ביותר - מה יותר גרוע נרגילה או סיגריה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה קוראים לצלחת צלחת? אווף זה מעצבן אותי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדור הארץ זה דבר מזה קטלני מזה איך אנחנו לא נופלים חח?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלימודים של כיתה ט׳ קשים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהי העדה הבוכרית, כלומר מאיזה ארץ צריכים להיות ההורים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה ממשיכים לשדר את ארתור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מעל איזה מספר דרגת האמינות זה אמין? ואמין מאוד? ומושלם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד לא קיבלתי מחזור אבל יש לי כאבים בבטן התחתונה ובגב ובירכיים ויצא לי חצ׳קונים וחם לי, אני מתעצבנת כל הזמן ורעבה מהרגיל וכולם אומרים לי שזה הכל תסמינים של מחזור אני הולכת לקבל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סטיפס זה small tips? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לזה שביום הולדת שלך זורקים עליך ביצים, וקמח וכל זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי שיש הוט יכול להגיד לי באיזה ערוץ ומתי משודרת התוכנית "הדיילי שואו" עם ג׳ון סטיוארט? תודה מראש..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הורדתי לראשונה שיערות באיבר המין (עם שעווה) ויום למחרת קיבלתי לראשונה מחזור. יש קשר בין הדברים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה ההודעה שסטיפס שלחה? טיפול במסרים האישיים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך סטיפש לא מוחקים את השאלה הזאת?! (בקישור המצורף). ואל תפתחו שם, בקישור המצורף - שאלו "אני יפה" וצירפו קישור לתמונה. אל תפתחו את התמונה! חבל על העיניים שלכם. מי ששם את זה פשוט מחטיא אנשים. סטיפס, תמחקו את השאלה שבקישור המצורף ומהר!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלקה רגילה שורפת את השיער... החלקה יפנית זה יותר טוב? ומה זה החלקה ברזילאית? וזה יותר טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב דיי אני כל הזמן אומרת לעצמי הפעם אני נשארת ערה עד הערב.. כדי לסדר לי את השעות שינה וכלפעם אני נרדמת ב10 או משהו איך להשאר ערה הפעם? אין לי ממש תעסוקה מחוץ לבית שתעיר אותי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני יטוס לאמריקה ואני יגיד שקוראים לי מיטל אז הם לא יחשבו שאני ערבייה נכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מזמינה את האוזניות האלה מאיביי, הם יגיעו לי לישראל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין מצלמים את המסך??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי זאת טובה22? שמישהו יישלח לי קישור לפרופיל שלה! ומה היא עשתה שכולם מדברים עליה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשמישהי במחזור היא משמינה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לול מתישהו יצא לטלויזיה?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד בן 20 שהכרתי בפייסבוק. אנחנו מדברים כל יום כל היום עם זה פייס פלא' ומצלמה. אתמול דיברתי עם ידיד שלי שגר רחוב מולי ואנחנו בקשר טוב מהגן אז רשמתי סטטוס ותייגתי אותו וידיד שלי (הידיד) יתנפל עלי ושאל אותי מי זה ואמר לי להפסיק לדבר איתו..! מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למים אין קלוריות בכלל נכון? כמה שאני לא אשתה אני לא אעלה במשקל ממים נכון? XD?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לראות בני כמה העונים בכירים? O_O?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שיא החברותית, מכל הלב ומכל הנשמה! אבל רק כלפי אנשים טובים ואמיתיים! אם אנשים צבועים ואכזרים- אני לא מתחברת! אני מעדיפה להיות לבד אם כולם מסביבי צבועים ואכזרים! מה אתם מרגישים כלפיי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה יזיזיה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחיילים מיחידות מובחרות כמו: שייטת וסיירת מותר שיהיה פייסבוק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי! אני בת 16 וחצי וחבר שלי רוצה ממני סקס אבל אני ממש פוחדת מה אתם ממליצים לעשות בשביל לא לפחד מהזיון הראשון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בכאבי מחזור לא מהעולם הזה יש איזה שהיא דרך טבעית להקל על הכאב חוץ מכדור? ודברים שיש בבית!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מפסקים את השאלה כראוי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לי הזאת בסוף זכתה במדלייה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שמנה... אני בת 13 ותשעה חודשים ואני שוקלת 66 ק"ג והגובה שלי הוא 1.71 מ' למישהו יש הצעות לדיאטה ומה אני יכולה לעשות עם עצמי (ואני כבר בחוג פעמיים בשבוע- שעתיים לשבוע) תודה רבה למי שעונה XD?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי לי קורזיץ מתחרה היום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלחתי למישהי הודעה בוואטסאפ, וזה מראה לי שני ווי, אבל כתוב למעלה שהיא לא מחוברת או שפעם אחרונה שהיא הייתה מחוברת, היה לפני ששלחתי את ההודעה, איך זה יכול להיות? זה מחרפן אותי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחצי ואני רוצה להרוויח כסף במה אני יכולה לעבוד?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי החלקה יפנית, אפשר לעשות מדורג??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גם אתן מתרגשות כשאתן נזכרות בג'סטין ביבר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם חידשו את הפיסבוק? כי שנה שעברה הפיסבוק היה אחר ממה שהוא עכשיו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כל העולם שונאים אותנו? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי שוב הליכה וכושר ושוב נתפס לי שריר, הפעם זה השריר איפה שהירך מקדימה למעלה.. איך אני יכולה לשחרר אותו? ותרגילים לירכיים יעזרו לי לשחרר אותו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דתיות מורידות שערות בלמטה..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה עונה בכיר בסטיפס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחזור זה ממש כואב או שזה כאב כזה שאפשר לסבול אותו בשקט?. איך אני אמורה לדעת מתי אני אמורה לקבל אחרי שקיבלתי בפעם הראשונה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נחסמתי פעם אחת בסטיפס כי שאלתי את אותה השאלה פעמים, יש לי סיכוי עדיין להיות נאמנת סטיפס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בשביל להיות נאמן נוער חייב להיות ותיק? בערך כמה זמן בשביל זה צריך להיות כאן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה זה לא טוב לישון עם חזיה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי עומדים להתחתן ( מאורסים ), הייתי איתו שנה ועכשיו עוד שלוש חודשים החתונה ודי נמאס לי ממנו מה לעשות? ואני לא רוצים להעליב אותו.. להגיד לו שאני לא אוהבת אותו?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הדבר הזה עכשיו?"שאלתך נמחקה בגלל שלא עושים סקרים בסטיפס" מה נהיה עם האתר הזה ממתי לא עושים פה סקרים? ועשיתי את זה בהיתיעצות!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה נשיקה צרפתית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מגיעים להיות באולימפיאדה? - נגיד אני שוחה ממש טוב והכל.. לאן פונים כדי להגיע לאולימפיאדה? כאילו איך זה עובד? תודה לעונים..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי מחליק לפני חודש ואני לא מצליחה להחליק את השיער, כשאני מחליקה הוא נהיה גלי אבל כשאמא שלי מחליקה הוא ממש חלק, יש לכם דרכים להחליק את השיער בצורה טובה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ואני עוד לא מורידה שערות מהרגליים. לאמא שלי יש קרם להסרת שיער וניסיתי על בית השחי וזה לא כל כך עבד.. אז שמתי על הרגליים כי יש לי די הרבה שערות שם כי גילחתי פעם אחת. הקרם הוריד לי מלא שערות ויש חלקים בלי ויש עם שערות. עוד כמה זמן יצמח לי השיער חזרה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוי לי עוד לא התחלתי לעשות את העבודה לחופש בחשבוןXD ואני לא זוכרת כלום... מה לעשות? להגיד לאחי הגדול לעשות בשבילי את השיעורים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יש בנות שעושות כל יום מחליקים ופנים, אבל עדיין יש להן שיער רך, חלק, וממש מבריק? איך לקבל את המראה הזה גם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בדרגת אמינות בסטיפס אני רק בסדר?! מעליבים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סמוחטה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "65 ש"ח למתנת יום הולדת לאמא זה הרבה כסף או קצת בת 11 אני לא יכולה להשיג הרבה כסף כרגע כי היום הולדת שלה זה עוד יומיים... ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה ג'ובניקית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זבל ומגעיל זה ההפך מיופי ונקיון? או שזה לא קשור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בעוד חודשיים אני יכולה סופסוף לקנות פלאפון חדש. רציתי איפון, אבל אבא שלי אמר שאין לו את זה שם (אני לא יודעת איך לסביר, כאילו זה לא באפשרויות), והוא אמר שיש גלאקסי. גם גלאקסי זה בסדר? מה יותר שווה? אה ולגלקסי יש מלא מגנים יפים? תודה מראש.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית "יום אהבה שמח"??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון הכי כדאי לי לקנות חוץ מאייפון? פלאפון שלא עולה יותר מ2400 שקל תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחת ולתמיד מי יותר יפה בר רפאלי או אסתי גיזבורג??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אנשים מצחיקים אתכם במובן טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מטר שישים ושלוש לילד בן 11 זה גבוה או נמוך? (1.63)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנות- יש לכם חברות שלא יוצאות לכם מהראש? גם אם ניתקתם איתם קשר? והאם זה בסדר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה הגיוני שדירוג האמינות מתעדכן רק בסוף כל יום והוא כבר כמה ימים נשאר לי אותו הדבר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי רוצות לפתוח דוכן לימונדה כמה לעשות כל כוס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא אוהבת אנשים חטטנים.. ויש לי חבר כזה, מה לעשות? יש לי רגשות אליו אבל יש כמה דברים שאני לא אוהבת באופי שלו!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לנקום באקס? שזה יגרום לו לשנוא אותי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש אפשרות למחוק כאן שיחות כאילו בהודעות? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים, איך אתם מרשים לעצמכם לקרוא לבנות מטומטמות וחרא? תתביישו בעצמכם! בגלל זה ככה העולם שלנו נראה! עכשיו ילד קילל אותי בהודעה פרטית מבלי שהוא מכיר אותי בכלל! חסרי חיים! לא קרה לכם גם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מזל שיש עונים בכירים נכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה סרט כדאי לי ללכת. עידן הקרח 4, או מדגסקר 3,? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי חוזרים ללימודים? תגידו לי בימים תודה לעונים החמודים♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה פורטל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהו יכול לספר לי מה משקית תש עושה בדיוק? ואיך החיילים מתייחסים אליה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניון הזהב בראשון לציון קרוב לים? אם לא הוא רחוק בהרבה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי כמה שאלות שקשורות לפילאטיס 1. לאיזה סוג אנשים זה מתאים? 2. מה לעשות אם אני רועדת בתרגילי גמישות, זה בסדר? תוודה לעונייס ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ניהיו לי הרבה פצעים בזמן האחרון... ושמתי לב שבמצח נהיה לי משהו כמו פריחה ממש, אני צריכה לדאוג? מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי עגיל באף והיום אני הולכת לים עם חברות. ישרוף לי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אינסטגרם לעזעזעל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 וחצי ואני נראת בכיתה ו'. אוף נמאס לי ואני רוצה לעבוד ובטח אף אחד לא ירצה לקבל אותי.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מינוס ועוד פלוס זה פלוס או מינוס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיפה אפשר לקנות בובות פרווה ענקיות? וכמה זה בערך עולה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הפסיק לי המחזור ל-4 חודשים, איך מחזירים אותו? בת 15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה יום חוזרים ללימודים? כי יש כאלה שאומרים 27.8 ויש שאומרים 28.8. מה נכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יותר מחצי שעה על המחשב ביום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה צריך לאכול כדי לגבוה מהר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד שלי סיפר לי שהוא מאוהב בחברה הכי טובה שלי.. אמרתי לו שאני לא יספר לה אבל אני ממש רוצה.. אני לא רוצה שהם יהיו חברים כי אני מפחדת שהיא תתעסק בו יותר ממני. מה לעשות? לספר לה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות שעווה כל ארבע חודשים במקום חודשיים וכשאני יצטרך אני יגלח. כל פעם שאני יעשה שעווה זה יהיה רגיל או עדיין קוצים? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי מתחיל הלימודים? תאריך אחד בבקשה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא 1.67 אם אני שמה עקבים בגובה של 5 סנטימטר, זה גבוה מידי? זה יהיה מכוער? (בת 14)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "טו באב זה לא תשעה באב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי עושה אודישן והיא צריכה שיר קיצבי בעברית, יש הצעות? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם בגאלאקסי אפשר להוריד אינסטגרם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו בזמן המחזור הבטן נהיית נפוחה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן נשאר לחופש??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים-אולי במקום לרדת על בנות 15 בהריון, תפסיקו לשכב עם בנות 15?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה קלוריות? פירוט אם אפשר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהיא ממליצה פה על שמן שיזוף טוב? איזה חברה הוא? ותוך כמה זמן הוא נתן לכם צבע טוב..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן ניגמר החופש??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם המערכת משנה אוטומטית את דירוג האמינות- היא בודקת גם את הניסוח של התשובות שכתבתי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך רואים את דירוג האמינות באתר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בבוקר שמתי את הטלפון לטעינה ואז, כשהיה 82% האחוזים התחילו לרדת כשהטלפון היה מחובר למטען. אני לא יודעת מה הבעיה בטלפון שלי. מה לעשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לשים את התמונה בפרופיל של הפייסבוק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לעלות דירוג גם באמצע היום או שהם קובעים את זה רק בסוף כל יום? תודה! (לא עליתי אפילו אחוז אחד..)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מצוננת רצח! ואם אני מתחילה להתעטש זה נגמר אחרי 5 דקות! מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כואב לשים טמפון? ואיך שמים אותו, וכל כמה זמן צריך להחליף? כי יש מחזור ואני מחר הולכת לים. אפשר ללמוד איך לשים אותו בפעם אחת או שצריך כמה פעמים כדי לדעת.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מתחיל הלימודים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נורמלי שבחור בן 44 ינשק בפה ילדה בת 12??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אווף ממש בא לי חבר מה לעשות? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת עם אחותי, חברה שלה וחברה שלי ללונה פארק. אני ואחותי רוצות לקחת אוכל.. איזה אוכל כדי לנו לקחת? אוכל שלא יתקלקל בחום. צהריים טובים לכל גולשי סטיפס ♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עם אחיות שלי בבית ואמא בעבודה, מה אני יכין להם לאכול??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש חסרונות בלגדל חתול? אנחנו הולכים לקנות חתול ורציתי לדעת אם יש חסרונות בלגדל אותם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בסדר אם המחזור שלי היה רק שלושה ימים? בת 13?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,! אני בת 13. והדלקתי גז ארבעה פעמים. כלומר הכנתי חביתה כי מלא פעמים לא יצא לי! זה לא נורא אם הדלקתי ארבעה פעמים גז??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני והמשפחה שלי יוצאים להפלגה ואני יודעת שיש שם גם קזינו. אתם חושבים שיתנו לי לשחק? אני בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תתארו מישהו עם שער שחור, עיניים ירוקות. גבות מחוברות () שהוא חמוד, והוא רזה ומצחיק. אבל מצחיק, אני מדברת ממש מצחיק. יש לו שרשרת והוא גולש + משחק בסקייטבורד. בן 16. איזה שם הכי מתאים לו?! (תזכרו: הוא מצחיק! זה העיקר!)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות אני בת 13 אתן יודעות מה צריך לשתות לאכול כדי להגדיל את החזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רגילה לישון עם גוזייה כי זה הרבה יותר נוח לי, וזה לא מפריע לי לגדילת החזה, אבל אני רוצה כבר לקנות חזיות מאינטימה שהם ממש איכותיות אבל יהיה לי קשה לישון עכשיו בלי משהו על החזה, מה אני יכולה לעשות?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני כותבת ספר. (ארוך), בת 13. גל, זה נראה לכם של של מישהו חתיך נכון? ואופיר זה שם טוב לילדה שצריכה להיות מפונקת?! ותנו לי שם לילדה שחצנית שחושבת רק על עצמה (מקובלת!) אני חשבתי על "טל"..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני קונה עכשיו עדשות צבע, אז יש מצב שאני יקנה גם עדשות ראיה ואפשר לשים אחד על השני את העדשות? או שאין דבר כזה? (ואל תגידו שאפשר בעדשה אחת גם צבע וגם ראייה אני כבר בדקתי את זה )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי הצום נגמר? בבקשה ❤❤❤❤❤?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 11 ואני שותה כל יום נס קפה, כי אני שונאת שוקו. זה גרוע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזאת שאלה קצת מטומטמת, אבל אם קיימתי 'יחסי מין' באינטרנט... זה כאילו משפיע על המציאות או משהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "המחזור שלי מאחר כבר 3 ימים למה הוא מאחר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני אחת כזאת שלא הולכת עם המשפחה לטייל... הפעם האחרונה שהיינו בים הייתה לפני 10 שנים. והחופש הזה אנחנו נוסעים שוב אחרי ט' באב, ובדיוק עכשיו עם המזל שלי יש לי מחזור... אני לא מתכוונת לשים טמפונים או משהו כזה... איך למצוא תירוצים לאמא ואבא שלא השבוע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה מערכת יחסים מרוחקת? איך מתנהלת מערכת יחסים כזאת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לשמוע שירים ביום הזה? כאילו תשע באב והכל אבל כל השבוע שמעתי.. יש הבדל? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה פעמים אני יכולה לשנות את הסיסמא שלי בפייסבוק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר לצחצח שיניים עם מי פה? או לשים רק מי פה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי גרושים ואני אצל אבא שלי וכואב לי הגרון וגם אין לי פה תרופות וגם לי את אמא שלי שתעזור לי מה לעשות ממש כואב לי הגרון?.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יואו לא ישנתי כל הלילה ואני צמה.. עדיף לי כבר להשאר ערה עד הערב? ולסדר שעות שינה או לישון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, יצא לכן פעם לדבר עם משהו (בן) בפלאפון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה ""בסין אין דבר כזה הוא בגד בה יש הוא התבלבל" מישהו יכול להסביר לי את הסטטוס הזה? XD?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכנסה לי פפריקה חריפה לעין ושורפת לי העין! מה אני עושה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר והוא אמר לי שהוא לא אוהב אותי יותר וראיתי אותו מתנשק עם החברה בכי טובה שלי מה זה אומר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי שמגלחים בית שחי מותר לשים דאודורנט? כי כשאני שמה אז שורף לי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום נרדמתי בסלון על הספה לשעה עד שעתיים. וכשהתעוררתי התחיל לכאוב לי הגב. כואב לי לשבת או לעמוד ועוד.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי אומרת שמאשדוד לחולון זה שעה ורבע. נכון שזה חרטא עפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחות של חבר שלי מתחתנת. כמה כסף לקחת מתנה? בת 15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהו המשקל המינימלי והמקסימלי לגובה 1.63??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יכול להיות שיכניסו ילדה למוסד סגור בגלל שהיא לא הולכת לבית ספר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני אמורה להתגייס בעוד 5 חודשים ואני מעוניינת להתגייס למשטרה. אני צריכה לשלוח פקס למיטב בקשר לזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד לא הייתי מקובלת וזה וולקראת סוף השנה התחלתי להכיר ילדים לא מהבצפר, מהשכונה וזה וגם כאלה שהתחילו איתי ואני לא מאלה שמציקים להם בחסום, ואתמול התקשרו ואמרו שמעתי את מזדיינת ואמרתי מי זה ואז ניתקתי ונראה לי שזיהיתי, את הקול הילד שאמר הוא מהשכונה שלי, ואמרתי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ברצוני לעלות תמונה לפייסבוק, אך אף אחד כמעט מהחברים לא מחובר כעת, כדאי לי לחכות או לעלות עכשיו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יתר עדיף - אייפון או גלאקסי? הבנתי שאייפון זה מסובך מידי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח האם צריך לשים תחבושת יומ-יומית מתחת לבגד ים? (לא במחזור)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים שאני צעירה? מה זה אומר? רק בגלל הגיל? כי 23 זה לא צעיר עד כדי כך..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "המורה שלי כל הזמן אומרים לי שאני צעירה, ממש צעירה! זה טוב או לא טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם כל יום אני אוכלת ארוחות מסודרות ובין לבין אוכלת פרי, ושותה רק מים ו2 כוס נס קפה ביום, עושה כל יום ספורט במשך שעה ורבע שזה הליכה וריצות קצרות, זה בסדר? כמה בערך מרזים בחודש ככה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן מכונת הכביסה אמורה לכבס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה פרק זה בגור ואוח כשגור אמר שהוא כילשון?XD?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה בני 18 +??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגימלים מהם? - מה זה גימלים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתה לחזור בתשובה ממש ולהיות חרדית עם חצאית עד הריצפה והכל... אני גרה בבית חילוני ובמקום חילוני לגמרי ואני פוחדת מהתגובה של כולם ושיסתכלו עלי מוזר כזה... אבל אני כל כך מחוברת לבורא עולם ואוהבת את התורה... אוף אני לא יודעת מה לעשות... Help me.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אולי ובבקשה תענו על שאלות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ואני 1.60 בגובה, כמה אני צריכה לשקול? (אני שוקלת 56 ואני חושבת שאני שמנה)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נכון שעל כל כמה מאות אלפי צפיות ביוטיוב על סרטון שהכנתי, מקבלים כסף??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם מישהו שאני מכירה וזה והוא בא לנשק אותתי סתם פתאום. מה זה אומר? והייתי צריכה לזרום או לא? ( לא זרמתי )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חלמתי חלום על הילד שאני אוהבת- ובחלום הלכנו ביחד חחזיקים ידיים ומתחבקים והולכים בשביל כזה*~* מזה אומר? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני מתייגת את אחד מהחברים/ות שלי באיזה שהיא תגובה בפייס, הם רואים את זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "וואי וואי השיעמום גובר מה עושים?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה חנות אפשר לקנות חזית פוש אפ מידה 65 A??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה WiFi??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה משהו ששאל למה הרוסיות הולכות ואמרו לו בגלל שהן נותנות. מה הכוונה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחצי והגובה שלי הוא מטר 47, כמה אני אמורה לשקול??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת היום עם אבא שלי לקניון לעשות שופינג, מה לקנות? ולא בהגזמה...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, יש לכן המלצות לבושם לא ממש יקר אבל שיש לו ריח טוב והוא נשאר הרבה זמן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הבנות שכבר קיבלו מחזור שמות כל יום (בלי קשר למחזור).. מגן תחתון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. קבלתי מחזור הרגע בפעם הראשונה שלי ואני רוצה דרך לשמור על הגיינה ואיזה קרמים וכל מיני כאלה שאני יראה יפה ומטופחת ביבת ספר.. בת 12 עוד מעט 13...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי הרגע מחזור בפעם הראשונה (הרגע)... ואני רוצה עצות מי בנות מה לעשות איך לשמור על עצמי בעניין של היגיינה וקרמים איזה וכאלו כדי ליהיות מטופחת ויפה ומה לעשות בביה"ס..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי מהכל. אני שמנה מאוד. ויש לי חודש עד החתונה של אחותי ואני נראית זוועה. מה אני יכולה לאכול כדי להוריד כמה שיותר? ניסיתי תה טיבטי והוא רק החמיר את מצבי. אם אני אוכל 4 תפוחים ביום תהיה ירידה? בבקשה עזרה! אבל נכון הכי פשוט למות וזהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני אקפוץ כל יום בדילגית 300 קפיצות, אני אחזור לכושר? כלומר אני אחזור לכושר גם של ריצה? והאם אני ארד במשקל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין ההתייעצות לשאלה?. איך שואלים התייעצות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו הכיר לי את קרובת משפחה שלו, נפגשנו פעם אחת ואני לא רוצה להמשיך בקשר, איך להגיד למי שהכיר לי שאני לא רוצה? לא נעים לי..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה זה twenty six והאם יש שם רק בגדים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעות משודר הענק הירוק בסינימה סיטי לא חשוב איפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם MP3 זה בסדר או פאסה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם מעדיפים להיות רווקים או תפוסים עם חבר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר לידיד הכי טוב שלי יש יומולדת אז אני קונה לן מתנה היום, בקיצור אנלי מושג מה לקנות לו.. ילד בן 12 בבקשה אל תשאלו אותי מה הוא אוהב כי עם הייתי יודעת לא הייתי שואלת את השאלה.. אז יש הצעות משהו בן 50 ל60 ש"ח תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נגיד שנתתי למישהו פרח אבל בשאלה הייתי אנונימי מי שנתתי לו את הפרח ידע שזה אני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני בת 14 ויש לי חבר בן 17??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה אתר שמפרש חלומות.. לא מצאתי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם לא אכלתי עד עכשיו זה בסדר נכון?! ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין פדופיל ממין נקבה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יום ראשון קבלתי מחזור, ויום שבת אני טסה, המחזור יסתיים לי עד יום שבת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "התחיל להיות לי הרבה חצ'קונים והמשחות לא עוזרות, יש לכם הצעות לפיתרונות שיעזרו..?! זה ממש דחוף..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השמות של מטריקס 1-2-3 לפי הסדר ובאנגלית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תדרגו אותי מ1-10 ובת כמה אני נראת לכם ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני לפני מחזור וטיפה עלה לי החום האם שני הדברים קשורים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ני רוצה לדעת את המשקל שלי ואמא שלי לא מוכנה לקנות לי את המשקל ואני צריכה לדעת בימים האלה כמה אני צריכה להרזות מה לעשות? והאם זה יהיה מפגר ללכת לקופת חולים ולבקש לבדוק רק תמשקל? בת 15,,?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ישלכם סרט מפחיד בשביליי? D: משעמם לי -,-?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להזמין פיצה ואני לא זוכרת את הכתובת שלי. איך אני יכולה לדעת אותה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שעות מינימום צריכה ילדה בת 12 וחצי לישון? וכמה שעות מקסימום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ט', ואני יודעת את כל החומר הנלמד של שנה הבאה במתמטיקה. אני מאוד אוהבת מתמטיקה ורוצה לחפור ולהעמיק. אם אקנה את החוברות עם החומר של כיתה י', ובמקום ללמוד מתמטיקה רגיל בכיתה אעשה את החוברות, זה יפגע במהלך התקין של הלמידה במתמטיקה בכיתה? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת לשים לק יפה, אבל כל פעם שאני צריכה לשים לק ביד ימין אני מסתבכת והיד הזו תמיד יוצאת זוועה. מה לעשות? אל תגידו לי לבקש מאחות או מחברה שתעשה לי.. אני רוצה לעשות לבד, יש שיטות שזה ייצא טוב יותר? (אני ימנית כן?)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לעשות?! קודם להוריד את הכלב שליי? או לאכול? (-: help me ♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני לא יודעת את המספר בתעודת זהות שלי.. והיא אצל אמא שלי איפה עוד אני יכולה לראות את המספר.. מכתבים, רב קו..? משהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קמתי בבוקר ולא היה לי מה לאכול אז התקשרתי לאמא שתביא לי בורקס או משהו ואז החלטתי שאני יכין שקשוקה, הכנתי אכלתי וסבבה והכל, אבל עכשיו אמא שלי התקשרה שהיא עוד כמה דק' בבית והיא הביאה לי בורקסים והלכה במיוחד לקנות ולא נעים לי ממנה.. אני לא רעבה! מה עושים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואבת לי הבטן.. כנראה כי לא אכלתי כלום.. אבל אני לא רעבה.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "להוריד קילו שמונה מאות בשבוע זה בסדר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שוקלת 42 וחצי גובה 1.57? בת כמה אני אורה להיות במשקל והגובה הזה? ואם זה רזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מתקנים רצוי לעשות בחדר כושר לילדה בת 14? אני רוצה לרזות בערך 6 קילו ולחטב את הגוף?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לעשות בשביל לא להשתעמם בזמן הליכה בהליכון? ואיך לעשות כמה שיותר מבלי להתייאש??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון בכל פעם שאני מעל חצי שעה במחשב\בטלוייזיה או שאני קוראת ספר, ואז אני מפסיקה וקמה לעשות משהו אחר, אני מרגישה שנייה או שתיים שהכל חשוך ואז פתאום הכל מואר. זה נורמאלי? למה זה קורה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "2 משולשי פיצה על הבוקר זה משמין??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שיער שטני ממש בהיר וגבות בצבע שחור פחם וככה זה בטבעי אצלי השיער שלי לא צבוע.. לדעתכם זה מכוער? לצבוע את הגבות לצבע בהיר יותר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אכלתי לפני 3 שעות משולש פיצה, זה בסדר לאכול עכשיו פלאפל? (אני לא בדיאטה או משהו כזה...)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יפה? וילדים שאומרים שזאת לא אני שילכו לעזזל?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ישנתי עד לפני עשרים דקות בערך משהו כזה מעשר וחצי ואני לא עייפה בכלל, אני יודעת שאני יהיה עייפה ואני במחזור ואני כל שנייה צמאה והמזגן דחוק, זה בגלל שאני במחזור? ואנע מפחדת לרדת למטה לשתות (יש לי מדרגות בבית ) ואני צריכה לקום ב -8?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי בייביליס מהדוכן בקריון.. אני יכולה להחליף אותו עכשיו למחליק גם אם לפני שנה קניתי את הבייביליס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הכנתי עוגיות שהתערובת שלהם היתה מושלמת! ואז שאפיתי את זה זה התחבר וזה ממש מתוק ואני לא יודעת מה לעשות? אוף:' ( מה לעשות?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "טופס ניכוי מס במקור - מה זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי קראו לי חננאלה ואני בת הייתי רוצה לשנות אותו לשם חנה.. זה שם יפה לדעתכם? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאו תקשיבו אני עובדת במלצרות כבר כמה זמן.. והיום קמתי בבוקר כל הגב נתפס לי והידיים אני עובדת היום גם איך אני יכולה לשחרר את התפיסות לפני העבודה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואב לי מהטמפון וגם קשה לי להכניס אותו... למה? יש טמפונים שנוחים יותר? שורף לי קצת ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדאי התעמלות אומנותית או אתלטיקה (ריצה לגובה/לרוחק+ריצה) או ריקוד מודרני? מה עושה גוף יפ יותר ומה יותר סקסי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עצירות מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי 3 ספרים מהספרייה והייתי אמורה להחזיר אותם ב- 19.08.2011 ולא החזרתי... התאריך של היום: 25.06.2012. כל יום שאני מאחרת ולא מחזירה את הספר אני צריכה לשלם חצי שקל (על ספר אחד) אז אם נגיד היום אני אלך להחזיר את הספרים כמה אני אצטרך לשלם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה חודשים בשנה אחת? תודה לעונים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי אהבה עזה לתינוק אחד (לא רומנטית כן ) והוא לא מהמשפחה שלי או משהו.. ואני כל הזמן מנשקת אותו מחבקת אותו נמצאת איתו מרימה אותו ובקיצור מטורפת עליו! אתם חושבים שזה בסדר כאילו? שאני ככה אוהבת תינוק שהוא לא מהמשפחה שלי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים וגם בנות מה אתם חושבים על ילדה בת 15 ושהיא.. 1.77 ושוקלת 54 זה יפה או לא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ללמוד הסטוריה לפי ההלכה זה כמו לרכל? לדבר לשון הרע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה עצות... אני שמנה, הציונים שלי גרועים, אני מכוערת, תמיד רבה עם אמא שלי וזה תמיד נתקע ככה וגם בקושי יש לי חברות. אני בכיתה ז' ואני ממש מקנאת מהבנות שכול הציונים שלהם 100. הכי נמוך 95. אני רוצה להשתפר ובקשר להרזיה אני לא יכולה ללכת לדיאטנית.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח אני לא צוחקת, באמת שחכתי - איזה יום היום? O:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר סרט רומנטי? בבקשהה..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני עוד חודשיים 13 ואני רוצה ללכת ליום כיף עם אמא שלי בספא. השאלה שלי היא כזאת, מאיזה גיל ניתן להכנס לספא ואיזה ספא אתם ממליצים לגילאים שלי ושל אמא שלי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני סתם יוצאת עם חברים למרכז? זה בסדר שאני שמה משקפי שמש על החולצה ליופי כזה? או שזה מפגר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה תירוץ לחברות לזה שאני לא הולכת איתם לים בסוף אחרי שאמרתי כל הזמן שאני אלך.. בבקשה תעזרו, תודה רבה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמן גוף משזף??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש forever 21 ברחובות? איפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, הסרתי אתמול את השערות באיבר מיני בקרם להסרת שיער ועכשיו מגרד לי שם. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קראתי את ההורוסקופ שלי וכתוב שבני הזוג מתחילים לגלות בי עניין. שאנחנו נראים טוב, רומנטים ומתאהבים בנקל. אבל מצד שני שקראתי את ההורוסקופ שלו כתוב שבן זוג מהעבר יחזור לחייך בזמן הקרוב. אז למה שני ההורוסקופים לא מתאימים? כדאי לי להפסיק לדבר איתו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קשב לי לנשום. זאת אומרת, אני מרגישה שכל נשימה שאני לוקחת לא מספיקה לי ושאני צריכה עוד. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל ואיך משיגים אזרחות במדינה אחרת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "פקיסטן זה של ההודים או של המוסלמים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי קישור לכתוב בלוג??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אומרים שכיתה יא זה מוות? מה כל כך לא טוב שם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נקרא צבע שהוא לא חום הוא בהיר יותר מחום והוא בלונד שטני חום כזה..? חום אגוז??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הסלמה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מדינות השעה היא אותה שעה כמו בישראל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל יום אני חוזרת מבית הספר עם כתם ענק של זיעה בבית השחי. אני מורחת כל יום דאודורנט ואין לי מושג למה אני מזיעה ככה. על איזה דאודורנט אתם ממליצים? ספריי, יבש, כדור? ושל איזה חברה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים קו למטה במקלדת? או שמישהו יעשה אותו ואני יעשה העתק הדבק?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יצא לי עכשיו הרפס. מה לעשות כדי שזה יעבור מהר? תודה רבה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "השאלה מופנת למי שרא ה"טיטניק", במהלך הטביעה של הטיטניק, עשו מן זיקוקים כאלה מהספינה, למה עשו את הזיקוקים האלה? אני ממש רוצה לדעת..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני הולכת היום לעשות שעווה ברגליים פעם ראשונה. ואני עושה גם בירכיים. האם הקוסמטיקאית תגיד לי להוריד את המכנסיים ולהישאר עם התחתונים רק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר להשלים דפוק בצבא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מישהו מהשכבה שלי. אני והוא לא מכירים. ואני לא יודעת איך להתחיל איתו שיחות. אני שומעת מידידים שלי עליו ושהוא ילד טוב כמוני.. הוא עושה לי לייקים על כל התמונות. ועכשיו בחופש אני לא אראה אותו בכלל. אני ביישנית בשביל להתחיל איתו שיחות. מה לעשות (14)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש מתכון לאכול ממש טעים וקל להכנה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון שמתי לב ששד אחד שלי גדול יותר מהשני. שמעתי שהחזה אמור לגדול עד כשנתיים לאחר קבלת המחזור, ואני קיבלתי את שלי לפני 4-5 שנים. זה הגיוני שהחזה עדיין מתפתח? הגדלים יתאזנו מתישהו? קודם לכן לא הייתה בעיה כזאת.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי יודעת איפה אפשר לעשות את התיסרוקת הזאת של הצמות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כאבי ראש בזמן המחזור - שלום, אני בת 15. בדרך כלל כשאני במחזור אז כואב לי ממש במשך יום אחד, אבל עכשיו זו כבר פעם שנייה שכואב לי במשך שלושה ימים, ואני לא יודעת מתי זה ייפסק. למה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לצרוב דיסק, אם אני משנה את השמות של השירים זה עדיין יצרוב לי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 15 ויש לי חברה בת 12 זה פסדר? ההורים שלנו יודעים אבל בכל זאת... תודה לעונים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה עבודה בתוך העיר ואין בתוך העיר שלי, ונגיד בייביסיטר, אני לא מוצאת לאף אחד, מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קורס משחק מתאים למי שביישן מאוד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוננת, ותמיד יש לי על התחתון הפרשות כאלה ויוצא גם ריח.. וזה קורה גם בימים שאני לא מאוננת.. איך אני יכולה למנוע אתזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אוחצ'ה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עקבים לילדה בת 14 זה יפפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גלקסי 2S שחור או לבן? איזה יותר יפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנסטסיה שם יפה לדעתכם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה נשים בהריון אוהבות לאכול דווקא מלפפונים חמוצים ושוקולד בזמן ההריון? למה דווקא את זה ולא משהו אחר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת כמה זמן עדיף שיהיה בין מחליק למחליק? שבוע או שכמה ימים כדי שהשיער ישאר בריא ולא ייהרס. תודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכולם יש בגרות היום בהיסטוריה? - ולמה כולם שואלים על זה?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן אני צריכה להרתיח מים כדי להכין ספגטי..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואבת לי כמה שעות הבטן (ולא, אין לי היום בגרות, ולא מחזור) מה לעשות? (חוץ מללכת לרופא)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם המגן שלי בהיסטוריה הוא 70 ובבגרות אני אקבל 50... אז עברתי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי שיש רב קו בבקשה לענות לי-1. זה רק לדן? 2. אפשר להטעין רק ל-30,60ו-100 ש, ח?3. אם אני מטעינה -30 ש"ח אז כמה נסיעות יש לי?4. אני צריכה לתת תעודת זהות וטלפון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גבוהה.. אפילו מאוד! אני 12 וחצי 1.73! מה לעשות? אני רוצה להיות נמוכה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לרזות ברגליים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אסמס לחול עולה אותו דבר כמו אסמס למספר בארץ? ואם זה יקר יותר אז בכמה? (לגרמניה)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעוד מישהי יש רעידות מטורפות ברגליים וחוסר שיווי משקל במשך שעות אחרי אורגזמה? או ללכת עם זה לניורולוג??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב אז ככה אני בכיתה ט', וכמו שאתם יודעים בסוף כיתה ט' יש נשף מועדון, ואני לא יודע איך לבוא והאם לבוא עם כסף אף פעם לא הייתי במועדון וזה עם הבית ספר אז אני לא כל כך מבין בבקשה תעזרו לי..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להוריד את המדלדל של הרגלים? כאילו תרגלים להורדת שומן ברגלים חח תודה לעונים (-;?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חושלה לסינים מה לעשות?.. סינים עושים ליי את זהה.. ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבד לי הרב-קו. מישהו יודע איפה עושים חדש בירושלים וכמה זה עולה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עולה לח', באמצע השנה גם אפשר לעבור בצפר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אחרי הגילוח נשארות נקודות שחורות כאלה במקום השערות, כשבדרך כלל העור חלק לגמרי זאת אומרת שצריך להחליף את סכין הגילוח??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך גבר אמור להרגיש אם הוא מאוהב? אם אפשר בפירוט... תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאפליקציה של האינסטגרום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי ניתוח באף, האף נהיה נפוח לשנה, נכון? יש איזה שהי דרך להוריד את הנפיחות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מגיעים מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב להרצליה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה את כל המידע שאפשר על הכרטיס הנטען? תודה ושבוע טוב?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות Lovelo השפתונים האלה? וכמה הם עולים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבעים מתאימים עם פפיון משובץ בצבע סגול ולבן? כי אין לי חולצה סגולה...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאא תעזרו לי דחוף. פעם היה לי שיער ממש אבל ממש חלק! לפני איזה שנתיים וחצי הוא התחיל להיוות גלי, ובימים האחרונים הוא נהיה כמעט מתותל! ואני לא רוצה להיות ככה, איך לשמור על השיער חלק/גלי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סוג דיאטה כדי לי: דיאטת תפוחים / דיאטת ירקות ו3 פירות ביום / דיאטת ארוחה אחת ביום / דיאטת חלבונים... (אני מודעת לסכנות בשיטות הללו אבל אני רוצה לקבל תשובה אל איזו עדיף בכול מקרה ).. (. והורדתי כבר 3 קילו מדיאטת ירקות ו3 פירות תוך שבוע ). תודה..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דרך להקיא בלי לדחוף אצבע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל פעם חברות שלי מתעסקות כל הזמן בדיאטות דיאטות דיאטות,"אוי איך אני נראת","אוי השיער שלי","אוף אני שמנה", זה ממש מעצבן כל היום אנחנו עסוקות בזה, כל אחת נכנסת לאיזה שריטה ומתחילה דיאטה, אני מפחדת שזה יגיע אליי באיזשהו שלב השריטה, הפסקתי לאכול מתוקים D:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "משקל מנמלי לגיוס - האם מגייסים מתחת למשקל 40? כשהייתי בצו ראשון הורידו לי פרופיל על משקל מתחת ל-50, אבל בינתיים עברו שלוש שנים ואני שוקלת 4 קילו פחות (38 - אני לא אנורקסית, אני פשוט נמוכה ממש). הגיוס בקרוב. יגייסו אותי ככה או שכדאי לעלות במשקל? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להתפרסם כזמרת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני הרבה זמן היה לי פוני בובה ועכשיו נשאר שם קצת שיער מהפוני. וזה ממש מעצבן אותי מה לעשות עם זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה להגיע מנמל יפו-רחוב לואי פסטר לתחנת רכבת, מישהו יודע אולי כמה זמן הליכה זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו שנולד באוקטובר 95 קיבל כבר צו ראשון? אם לא אז מישהו יודע מתי נקבל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה האמת? איפה היא נמצאת? אצל מי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי שבוע הספר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לי לעשות ביצה קשה.. האם לפני שאני מכניסה אותה לסיר לקלף תקליפה או לשים אותה איך שהיא ורק בסוף לקלף..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הלחתוך ורידים הזה שכל הזמן רשום פה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כתבתי כמה שירים באנגלית כמה ראפ וכמה רוק וכאלה ואני רוצה מישהוא נייטרלי שיגיד לי את דעתו בבקשה רציינים מה דתעכם? תגיבו ואני ישלח לכם שיר...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה בערך להזמין מיניבוס לבת מצווה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אתמול עשיתי שעווה במפשעות ונהיה לי כחול.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש ילדה מעצבנת ומגעילה בכתה שלי, כשאני מדברת איתה על משהו רציני היא צוחקת וכל הזמן מבקשת ממני שאני אתן לה משהו. והיא לא מבינה שאני לא מדברת איתה! קיצור ילדה מעצבנת.. מה אפשר לעשות כדי שהיא תתרחק ממני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלפת צבע לאייפון - אני רוצה להחליף את הצבע של האייפון 4 שלי משחור ללבן, לעשות את זה באופן מקצועי בחברה עצמה או למקומות פרטיים אך לא בטוחים? תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתאמנת בדרך כלל כמעט כל יום, ואתמול עשיתי 3 תרגילים חדשים והעלתי טיפה את רמת האימון. היום תפוסים לי השרירים. עדיף להתאמן היום גם אם הם תפוסים או לעשות מנוחה ולהתאמן מחר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהו שלא אונן אף פעם? כאילו שנודע לו לפני שהתחיל לאונן על בזבוז הזרע לחינם וזה... האם נודע לכם אחרי שאוננתם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עבר כבר 18.02.12??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי עדיפה: ילדה שומרת טינה, סכסכנית, קנאית, שרה בסדר, ילדת סצנה, שויצרית, אוהבת שעצמה יותר מדי, נמוכה, שיער פטרוזיליה וחד גבה? ועל ילדה מוכשרת באומנות ומוזיקה, נדיבה, נחמדה, חברה טובה ועם לב טוב, טיפונת מרכלת, חולמנית ורגישה, גבוהה, שיער גלי חום, מבנה גיטרה ועיניים ירוקות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אני יכולה לעבוד בחופש באשדוד בת 14 תודה לעונים...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חייבת המלצות לשירים עם קצב טוב.. רק באנגלית. לא אכפת לי אם הם ישנים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאבא שלי קוראים שמעון ויש את השיר הזה"אבא שמעון"ואני שמתי אותו שהוא מתקשר אלי, פאדיחה חח? ואני מטורפת על האבא הכי מושלם שיש חיים שלי הוא!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי לק אדום אבטיח, ועל האצבע שלפני הזרת סגול כהה, זה יפה לדעתכן? (או שאולי אני צריכה להגיד לדעתכם?)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות אתן מעדיפות קשר ארוך ורציני או סתם להידלק על מישהו ולהיות איתו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד שמאוהב בי אבל אני לא הוא הציע לי חברות אבל אני לא יודעת מה להגיד? אשמח עם תענו לי תודה! ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראיונות מקוריים למתנת יומולדת לאבוש? הוא יהיה בן 41.. תודההD:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי טיול שנתי עוד יומיים ל3 ימים ואין לי מושג מה להביא.. מה צריך להביא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל ללמוד לבשל, יש למישהו רעיון איך אני יכולה להתחיל ובאיזה אתרים אני יכולה להיעזר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת להרזות, אבל אני לא יכולה כי אני ממש מכורה לשוקולד ולדברים מתוקים, למישהו יש טיפים, משהו שאני יכולה לעשות עם זה? אני צריכה להרזות 8 קילו. תודה, דחוף ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה המון שאלות על חזה ועל חזיות. D75 זה כזה גדול בשביל ילדה בת 15? או שזה בסדר לגמרי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי מכשיר גלאקסי וכשאני מנסה לחייג ממנו הוא כותב לי: רשת ניידת לא זמינה. מה זה אומר ומה צריך לעשות כדי לתקן את זה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני מתחילה להרעיב את עצמי, אני רזה אבל אני מתה להוריד תצדדים שיש לי, אני כבר לא לובשת סקיני בגללם וזה מתסכל. ותרגילים לא עוזרים גם אין זמן לזה בגלל הבגרויות האלה. מה אפשר לאכול שייתן לי כוח ולא יגרום לי להשמין בצורה משמעותית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כתבתי שאלה ומחקו לי אותה ומחקו לי כל מיני דברים שכתבתי מזה אומר?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה נכון שרופא שניים יכול לדעת אם היתנשקתי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה דד ליין??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח סליחה על כל השאלות שאני שואלת היום-אבל ל"משחקי הרעב" יש ספר? תודה! ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים למידה של בגד שכאילו אין לו מידה? נגיד חולצה אז שאין לה ממש מידה והיא יכולה להתאים גם למישהי נמוכה וגם למישהי גבוהה? אני לא זוכרת איך קוראים לזה, ולא יודעת בדיוק איך להסביר... חשוב?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתם יוצאים עם מישהי שהיא קצת מלאה כזה, אם היא נחמדה וחכמה ויש לה שיער יפה ומחייכת הרבה אפילו אם היא לא רזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה דואר רשום? וכמה זה עולה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע לק ברגליים כדאי לי לשים? אני הולכת בעיקר עם כפכפים כחולים או ורודים אז משהו שיתאים לשניהם.. תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשנות כינוי איזה כינוי כדאי לי? אני בת. ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לנסוע לקולנוע אשקלון או לתל אביב אבל אמא שלי לא תרשה לי לבד, ואף אחת מהחברות שלי לא יכולה, ואני ממש רוצה לנסוע לאיפה שהו מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכי טוב? גולני, גבעתי, או סיירת מטכ"ל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם חייל שמשאיר M16 לא נעול ללא השגחה וכתוצאה מכך שני נערים רבים ולאחד מהם הכדור נירה לכתף. הכדור נכנס ויצא מהכתף ולאחר חקירת הנערים המשטרה הצבאית מגדירה את המקרה כ"תאונה", מה העונש של החייל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ואני שוקלת 44 והגובה שלי הוא 1.64 האם זה טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת ללוויה של אבא של חברה שלי... בא לי לבכות רצח הוא היה כמו אבא שני שלי, הוא לקח אותי עם האותו שלו ללשכת גיוס בפעם הראשונה, למשרד הפנים, לקח אותי ואת חברה שלי לכל מיני מקומות... אבל לא נעים לי לבכות אני פוחדת שחברה שלי תגיד''מה את בוכה? זה לא אבא שלך''..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שירות בתותחנים עם כף רגל שטוחה - פרופיל 97 קב"א 55 ודפ"ר 80. יש לי סעיף של כף רגל שטוחה בדרגה קלה. כאמור הסעיף בדרגת חומרה קלה מאוד. אני יכולה להיות בחיל התותחנים בתפקיד לוחמת במנתץ??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום כמה ילדים מהכיתה שלי הולכים לים, ובדרך כלל אני הראשונה שהם שואלים עם אני רוצה לבוא, ואני תמיד עם החבורה של המקובלים בים, אבל לא נעים לי לשאול אותם למה הם לא הזמינו אותי. מה כדאי לי לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "פיסטוקים בכללי זה משמין??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי הייתי אמורה לקבל מחזור ב-25 לחודש ועד עכשיו לא קיבלתי זה בסדר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לראות שהוואטסאפ מתחבר דרך הWIFI? נוקיה E71?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת לדעת איזה שם חרוש ות שירה/נועה? תודה לעונים...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דרך הבחירה בשיר הישראלי לאירוויזיון - מי בחר את השיר הגרוע של ישראל לארוויזיון? היו זמנים של בחירות טובות.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש עוד מעט יומלדת והוא אוהב מאוד את ריאל מדרייד, ו את כריסיאנו רונאלדו יש לכם רעיונות? תודה פרח לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יערך גמר אירוויזיון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "במסקרה שמים את זה מלמטה למעלה או מלמעלה למטה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מפחדת לא להצליח בבגרות היום.. מה עושים?! אמרו שללמוד ביום של הבגרות זה לא טוב. כדאי לי עכשיו או לא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי פתאום נעלמה מהרשימה של הפייס איך לדעת אם היא פשוט חסמה אותי או שהיא פשוט סגרה-השביתה תפייס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהו בכיתה שלי שכל הזמן מנסה למשוך את התשומת לב שלי, הוא כל הזמן מחקה אותי ומתערב בשיחות שלי עם החברות ושולח הודעות... כבר אמרתי לו שאנחנו רק ידידים ולא יקרה כלום אבל זה ממשיך וכבר הגעתי למצב שאני מתעלמת ממנו וזה לא עוזר. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהי היא לא מתאפרת, לא הולכת עם בנים, לא מתנהגת בפרחיות, אבל היא טיפה מתלבשת חשוף, אז למרות זה היא נחשבת לזונה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החבר שלי החליט שהוא פותח בדיאטת כאסח ולא מוכן לאכול כלום, רק לשתות מים.. אני מאוד דואגת לו ואני יודעת שהוא עושה טעות. הוא לא מוכן להקשיב לי.. אני אוהבת אותו ודואגת לסריאותו.. בבקשה תעזרו לי.. תודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יושבת ליד מישהו שהוא מעשן ואני נושמת את העשן שלו זה נקרא כאילו עישנתי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות גם לכן כשהתחלתן ללבש חזיה זה לא היה נוח לכן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר כבר כמה חודשים, לפני שהפכנו להיות זוג הייתה לו חברה אחרת. לפעמים אני מתחילה לחשוב על התקופה שהם היו ביחד, שהם התנשקו והפה שלו היה בשלה ולא בשלי והוא אמר לה את אותם דברים שהוא אומר עכשיו לי. זה מוריד לי את המצברוח בשנייה. מה אני יכולה לעשות?15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי אמרה שהציצי מפסיק לגדול שנתיים אחרי שמתחיל המחזור, ואני מפחדת שזה נכון כי אני שנתיים אחרי והציצי שלי לא מי יודע מה גדול, זה נכון או לא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא קנאית. לחברות שלי. ולחברים שלי. כיאלו אני רואה תמונה של ידיד שלי אם בחורה. אני ישר מקנא. וחברות שלי נורא יפות. ושבנים מחמאים להם אני ישר מקנא. ושהם קונים בגד חדש אני ממש מקנא. אך אפשר שזה יהיה פחות? בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחר חתונה לבן דוד שלי, לעשות פן או להשאיר תתלתלים ולעבור עליהם עם ביביליסט??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15, בשבועיים האחרונים אני הורדתי 9 קילו בגלל המון ספורט ומלפפון ביום אני מרגישה רע מלאה בסחרחורת כאבי בטן ואני רועדת! ניסיתי לאכול חצי פרוסת לחם והקאתי אותה.. אני בוכה המון בלי סיבה ואני שונאת את המראה שלי מה אני יכולה לעשות? מתחננת שתענו..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור בכיתה ו, היום אני בכיתה י והחזה שלי דיי קטן. האם הוא יגדל? או שישאר כך..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כבר ממש צמאה לחבר, כל הזמן בנים מתחילים איתי, וזה כל כך עושה לי חשק, בא לי כבר את הרגש הזה, את ההתאהבות הזאת, את ההרגשה הזאת, אוף מה אני יעשה? בת 14 יום שישי D:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, קניתי היום טלפון חדש שהוא עם מסך מגע וכפתורים... NOKIA X3 ועכשיו אני מטעינה אותו... כמה זמן להטעין אותו? הוא כבר טעון משעה אחד בצהריים.. והאם אני יכולה להשתמש בו עכשיו שהוא טעון? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוד חרמנית בזמן האחרון ולא מצליחה להפסיק לחשוב על סקס... הבעיה שאני דו מינית... ואני משתגעת אני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי... בבקשה תעזור לי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה.. אתם חושבים שדודו אהרון אוהב יותר מעריצים מסויימים שלו וחלק הוא אוהב פחות? או שהוא אוהב את כולם אותו דבר? ממש חשוב לי לדעת...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש חרמנית ואני חייבת לאונן ואבא שלי בבית.. מה עושים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לטפח את עצמי יותר.. לא חשוב מאיזה בחינה, בת 12 תודה מראש ♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הלק של ליידי קר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכרתי מישהו בהרצאה שסיפר על עצמו... אחרי ההרצאה דיברנו עוד איזה עשר דקות ובהמשך היום נתקלנו אחד בשניה והוא פנה אלי ודיבר איתי עוד... אני מאוד רוצה להכיר אותו. הבעיה שכבר עבר זמן -חצי שנה. יש לי אותו בפייסבוק אבל אני לא גולשת שם בכלל... מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה טווח המחירים של בגדי הים ב H&O??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפרטהייד מהו? - מה זה אפרטהייד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש שיטות הרגעה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לומדת עכשיו קרטה (16) אני בערך חצי שנה בזה... ואני רוצה ללמוד דברים נוספים כמו קונג פו וקפוארה. כרגע אני לא יכולה ללמוד הכל ביחד, אז השאלה שלי היא אם לדעתכם כשאהיה יותר גדולה אני אוכל ללמוד גם אותם? או שזה מאוחר מדי להתחיל? (בנוסף לקרטה)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה עיר ארץ גר גסטין ביבר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מידה בחזייה 70 A לילדה בת 14 עוד מעט זה קטן? וחשוב לציין שהחזייה טיפה קטנה עלי כזאת.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת " להיות מוכן לקשיים בחיים -להיות מחושל" (זה מסיפור בספרות)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה כבר 4 חודשיים והספקתי לרדת בסביבות ה-15 קילו רק ששבועיים האחרונים אני אוכלת אותו דבר כמו בתקופת הדיאטה ומתאמת אפילו יותר אבל המשקל תקוע על אותם המספרים, ואני לא מבינה מה לא בסדר? ומתי תתחיל עוד פעם ירידה אם זה נתקע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קרה לכם פעם שנתתם שיעורים לילדים ושאתה צריך לבקש החרות התעלמו. ממך?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה במשקל! פעם אחת הוא מראה לי 37.7 ופעם אחת 41.3! וזה רק המספרים האלה! איך אני יודעת מה המשקל שלי? בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני שבוע התקינו מזגן בחדר שלי מעל המיטה, ואמא שלי כל הזמן אומרת לי שאני צריכה לישון הפוך כי המזגן יכול ליפול לי על הראש. הבעיה שזה בכלל לא נוח לי. אני לא רגילה לישון לצד השני וזה מעצבן. אתם חושבים שאני יכולה לישון רגיל וזהו? כי אמא שלי מפחידה אותי בעניין הזה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום,. אני ממש חייבת להורד עד תחילת החופש 4 קילו בידיוק! מישהו יכול לתת לי תפריט של דיאטה טובה... שבה אפשר להוריד הרבה ואכול ברמה ממוצעת אני ממש אשמח תודה לעונים... ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע במקרה איך אפשר לקבל הקלות כמו מילון? אל תגידו לי לכי לפסיכולוג או אבחון...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי החלקה יפנית שכבר יצאו לי שורשים מתולתלים, אני עושה חידוש בסוף החופש הגדול והספר אמר לי שאני לא יכולה לעשות החלקה יפנית על שיער פגום ושרוף, (מחליק ופן ), וההורים שלי לא מסכימים לי לעשות לפני ואני נראית רע, איך לעשות מחליק או פן בלי לשרוף? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שניצל תירס עם קצת קצת שמן משמין??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 21, איפה אני יכול למצוא עבודה? אני גר במרכז.. תודה רבה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "השיער שלה יפה? http://iw.hairdresser-models.eu/צילום/תספורת/תסרוקת-תלתלים.jpg?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נגיד שיש צבע שיער שחור חום ובלונדיני, וצבע עיניים ירוק חום וכחול. תתאימו כל צבע שיער לצבע עיניים לפי מה שאתם חושבים שהכי יפה ביחד, תודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מבית לתל נוף איזה אוטובוסים אני צריך לקחת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי על האש וכל השיער שלי ריח מסריח. ניסיתי להוריד את הריח בעזרת בשמים וקרמים אבל לא כ"כ הצלחתי.. אני מתחילה היום ב9:30 אבל אבא שלי נותן לי אישור על האיחור ואני לא אספיק לחפוף, לייבש את השיער ולעשות מחליק (אני חייבת מחליק). מה לעשות?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי שחכה את הפייסבוק שלה פתוח את אצלי תנו לי דברים מצחיקים ומפדחים לרשום לה בסטטוס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשו לי היום חיסון ועכשיו נתפסה לי היד שעשו בה אותו. תוך כמה זמן זה יעבור? מה אני יכולה לעשות כדי להעביר את זה מהר יותר? (ולא, זה לא כאב בכלל! סתם דיגדוג כזה ואין לי גם שום תופעות לוואי:P)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יודע על חנות ממש זולה של בגדים\נעליים\תכשיטים\איפור\אביזרים באיזור המרכז? בבקשה תנו שם, מה יש בה ואיפה היא נמצאת. דוגמה: ביוטי קר (בG או בקניון אבנת)- איפור, סטוצ'י (ויצמן כפר סבא)- בגדים..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "פטור משרות ביטחון לפי חור שרות ביטחון התשמ"ו ( נוסח משולב ), 1986 מהסיבה: עפ"י חוק. מזה אומר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הטלפון הזה עם שיחות? http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=11772?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מחליק שילא ינפח לי את השיער. ושהשיער לא יהיה קופץ ויהיה מקלות יש המלצות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סטירואידים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש מצב כזה שיכול להיות לי אותו פתח גם לשתן וגם לנרתיק?.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך מצליחים לרדת קילו בכל שבוע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בואו נגיד שאני לא הכי שמנה! אבל יש לי ירכיים אבל לא ממש, וחברות שלי רוצות שאני יבואו איתן לחוף, מה לעשות? אני רוצה ללכת! (:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים היתי במועדון שקוראים לו MOVE והכרתי שם מישהי. אני רוצה לצאת איתה.. איך אני יכול לבקש מימנה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "85 בבגרות של מודל A זה טוב? או שעדיף לשפר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה סטרואידים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סוגי כלבים אתם הכי אוהבים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה קרמים טובים להוריד נפח בשיער??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחווף בבקשה! מה אנשים צימחוניים אוכלים? אל תגידו בבקשה דברים שצומחים תפרטו בבקשה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אהבתי מישהו וכנראה הפסקתי, ובדר"כ שמפסיקים לאהוב מישהו אז חושבים מה בכלל מצאתי בו נכון? אז לי זה לא קרה ותמיד הרגשתי אליו משהו, ואז בתקופה ש"הפסקתי לאהוב אותו התחלתי לאהוב מישהו אחר, ועכשיו אני שוב אוהבת את הילד הקודם, אני הפסקתי לאהוב אותו בכלל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להוריד עור קשה מכפות הרגליים בבית? הרגליים צריכות להיות רטובות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהו שולח לי סימן שאלה בפייס מה לענות לו/לה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בנות מתעצבנות כשהן במחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חשבתי לשמור שבת אבל אני כול הזמן במחשב ואני לא יודעת מה לעשות במקום?!.. אני לא קוראת ספרים ואין לי חברים ואני לא אוהבת לצאת. (18)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תקוע בלב ליבה של חיפה בלי כסף.. חח ובלי כלום... ואני דתי ועוד מעט שבת... מה אני יכול לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בגד ים סטרפלס ואני מפחדת שהוא יפול מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות סליחה שאני שואלת שוב, מחקו לי את השאלה הקודמת, האיפור הזה כבד מדי ליום יום? זה חשוב לי לדעת, תודה:-) http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/75293_267257360040356_100002682813125_506564_1875800390_n.jpg?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן אחרי יחסים לא מוגנים ניתן לקחת את הכדורי ההיום שאחרי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם עושים ספורט ושומעים מוזיקה, נגיד ריצה, אז אפשר לרוץ עם אייפון? אני פשוט מנסה להבין אם סמראטפון מתאים גם בשביל לשמוע מוזיקה כשעושים ספורט.. בהנחה שהוא בכיס שלי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה לדעתכם קעקוע של forever young ביד, איפה שהורידים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לבוא לל"ג בעומר ככה?: ג'ינס סקיני ארוך כחול, סתם חולצה חמודה, נעלי בובה, עגילים ושרשרת. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לחברה ממש טובה שלי בת מצווה והיא עושה מדורה עם 5 ילדות אחרות. אחרי זה ישנים אצלה ואז הולכים לים ואז לקניון. אני רוצה לעשות רושם על הבנות, מה כדאי לי ללבוש ליום הראשון והשני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צהריים טובים, בעוד שבוע אני הולכת לבריכה עם מישהו שאני דלוקה עליו. אני מתלבטת איזה בגד ים לשים: ביקיני בצבע ורוד, ביקיני צבעוני, גיטרה. מה בנים הכי אוהבים? (אני לא ממש רזה וגם לא שמנה )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה דיאטה. אז מותר לי ופלים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה היום מדורה ועל האש אם אני ישים סנדליים זה יהיה בסדר? כי הנעליי ספורט שלי שחורות והם לא מתאימות למה שאני לובשת. (אני לא מתכוונת לשנות את מה שהכנתי ).?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן\בת שיעזרו לי בענייני אהבה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עבודה במזכירות ללא בגרות-זה אפשרי? זה דחוף בבקשה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה. אז מותר לי לאכול מקרוני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה. אז מותר לי לאכול שניצל ואורז??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה לרדת 4 קילו עד תחילת החופש.. האם זה בכלל אפשרי? אם כן מה התפריט של הדיאטה שאני יעשה? תודה רבה רבה למי שעונה.. ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מתאמן לפעמים לפני השינה. רציתי לדעת אם אולי עדיף לא ממש לפני השינה? כי אני לא ישן טוב אחר כך. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שזה הוגן מצד חברה, לבטל כמאט ברגע אחרון תאריך שקבעתם חודש מראש יציאה לסרט ממש יפה והיא יודעת שאתם לא יכולים אח"כ בגלל בגרויות, רק בגלל שהיא רוצה ללכת לאיזה לג בעומר? אני נעלבתי ממנה ואני לא יודעת מה לעשות..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה צד לעשות עגיל באוזן אתם אומרים? ועגיל בלשון זה יפה? ובאיזה צד עגיל בגבה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה עצמות הגולגולת נסגרות רק שנה אחרי הלידה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דלקת בדרכי השתן יכולה לעבור לבד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה בסיסים כדאי להיות פקידת לשכה? (במרכז) והאם הפקידה יכולה להתאפר ולעשות בניית ציפורניים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הלכתי לבית הספר כבר יותר משבוע וחצי, ואני מרגישה רע עםזה. יש לי המון כאבי ראש, אני לא יכולה לישון נורמלי, ובמשך היום אני כל הזמן עייפה. זה גורם לי לאי הקשבה בשיעורים, זה מפריע לי להתרכז. אני לא יודעת מה לעשות מתחיל בגרויות ואני בלחץ מטורף.. יש למישהו עצה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה כדורים עוזרים לכאבי מחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ולפני שנה קיבלתי מחזור בפעם הראשונה. אף פעם לא כאבה לי הבטן כשהייתי במחזור, אך רק בחודשים האחרונים החלה הבטן לכאוב לי בכל פעם שאני במחזור. הכאבים כל כך חזקים שהם נמשכים כמה ימים, אני לא יכולה לסבול את זה! כל הכדורים שאני לוקחת לא עוזרים. עזרה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מי יכול להסביר לי קצת על הוואטסאפ? איך זה עובד והכל..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לנו מ-ל-א תמונות וסרטונים בבית. אני רוצה לעשות פרויקט לסידור של כל התמונות האלה במחשב. האם כדאי לקנות מחשב נייד מיני (אבל עם זיכרון גדול) להתקין עליו תוכנה ולסדר עליו כמו שצריך את כל התמונות? אשמח לרעיונות ושמות של תוכנות לביצוע המשימה תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גזר שנמצא זמן מה במקרר הופך לרך יותר - האם צריך לזרוק והוא פחות בשל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה התפריט היומי שלי, בבוקר אני קמה אני אוכלת אוראו ( 4 עוגיות ), לפעמיים אני אוכלת ארוחת 10 בבית ספר, אחרי זה אני באה הביתה אוכלת ארוחת צהרים, ואז עד הערב אני לא אוכלת כלום, ובערב אני אוכלת קורנפלקס עם חלב / מעדן. עם אני ימשיך ככה אני ירד במשקל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר עדיף מבחינת קלוריות, לאכול בבוקר חבילת אוראו ( 4 עוגיות ) או לאכול פרוסת עוגה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הנחתי את כפות הידיים על העיניים לכמה דקות, ואחר כך בעין שמאל אני רואה מטושטש כבר דקות ארוכות, וכל פעם שאני מסתכל על משהו, לוקח לעין כמה שניות להתמקד. למה זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15, ולאחרונה התחלתי להיות מודעת יותר על סרטן השד. אני מתחילה לחשוש שיש סיכון שישלי, ועם אעשה בדיקה מאוחר מידי אז.. יהיה כבר מאוחר מידי. איך אפשר לדעת? איפה עושים בדיקה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת לעלות 10 קילו לפחות בחופש הגדול.. אפשרי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביטול יום מילואים - השתחררתי באפריל האחרון וכבר קיבלתי צו מילואים (2/5). אני צריך להגיע ליום אחד וזה ממש לא מתאים, כי יש לי פסיכומטרי באותו יום ואין סיכוי שאני מפספס. הבנתי שאין חובה להגיע ליום הזה, אמת? ומדוע קיבלתי חודש אחרי השחרור? לא מוקדם מידי? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החזרתי את האצבע שלי לחור! והקרום בתולין לא נקרע אני נישארתי עדיין בתולה נכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך להפחית כאבי מחזור ולא דרך כדורים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "די דחוף. תודה מראש לעונים (= יש כאן מישהי לדבר איתה על עינייני אהבה אוננות סקס וכאלה? שוב תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה ז' אני מאוד אוהבת מדעים על העולם שלנו אני, גם לומדת ביולוגיה החלום שלי להיות מנתחת אני מאוד טובה אבל כולם מורידים לי את הביטחון כי התעודה שלי זה 80,70 לעשות זה? מאוד פוגע בי וכולם צוחקים אני ממש רוצה להצליח וגם אני חושבת שאני היה מנקה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה טרנד הולך לכבוש הקיץ??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהוא שאני לא מכירה שלח לי הצעת חברות בפייסבוק. הוא נראה לי קצת ערבי. לאשר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי הרבה שיער במפשעה וזה מפריע לי, כי עכשיו הקיץ וכל זה ואני רוצה ללכת עם בקיני, ונמאס לי כבר ממכנסון. אני בת 13 ואני לא יודעת איזה שיטה עדיפה. העור שלי מאוד רגיש, ככה שחומרים כימיים חזקים לא יעזרו לי. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשמקיימים יחסי מין בפעם הראשונה, זה כואב לבנות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 16-אתמול הייתי אצל הקוסמטיקאית והיא עשתה לי גבות ממש דקות, ובמקרה הלכתי אליה כי מי עושה לי בדרך כלל לא יכלה, ובדרך כלל הגבות שלי לא דקות ולא עבות.. מה אני יעשה? זה ממש לא מתאים לי וגם כמה זמן לוקח לזה לצמוח? תודה מראש?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר לי לישון עם שרשרת? או שאני אחנק או משהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי המון שיעורי בית. איך להישאר מרוכזת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך מוחקים אימייל של גוגל? דחוף, תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד: תגידי אבא שלך שף? ילדה: לא.. ילד: אז איך הוא עשה דבר כ"כ יפה משתי ביצים? זה בסדר לרשום את זה בפייס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הילדה הזאת יפה? http://www.siz.co.il/my/yoqqmngzj4yk.jpg?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צריך לגלח למטה? (אני בת )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קישור לאתר דרושים שמפרסם את הטלפון של המעסיק? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת מה אני היה כשאני היה גדולה.. אבל חברות שלי לא תומחות בי ולא מאמינות והם אומרות שזה לא יכול להיות ושאני לא מספיק טובה בשביל זה! מה לעשות? אני חייבת תמיכה (אני רוצה להיות במאית) תודה לאונים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שבירושלים - קר בחוץ וכדי ללבוש קצר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעלות לעצמי את החום ממש מהר? תשובות רציניות בבקשה, זה ממש חשוב?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי החלקה יפנית שכבר הרוסה (השורשים שלי יצאו ונהיהו מתולתלים ), ההורים שלי לא מסכימים לי לעשות חידוש, ופן ומחליק לא באים בחשבון, אני נראית רע שלמעלה השיער מתולתל ולמטה הוא חלק, מה אני יכולה לעשות? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בשנה הבאה עוברת לבית ספר חדש לכיתה ח'. אני מקווה שאני יתחבר מהר ויצור קשרים טובים עם הבנות והבנים. אתם יכולים לתת לי טיפים טובים? ורעיונות לנושאים לשיחה? תודה מראש )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשיהיה גדול לא טוב שהזרע שלי יהיה דליל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לחנות הזאות והאם היא נמצאת בצפון? סתכלו איזה נעליי הבובה הפרחניות! http://styleriver.mako.co.il/Pages/Search/Categories.aspx?tid=22811&bid=6426&aff=adwords&cam=sneakers&grp=banner.google300*250&gclid=CKeP9JqF168CFQMx3wodCwNL_Q?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זה 7 ועוד 1/2 ועוד 0.25 שווה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי, יש לי כולה 2 חברות ורבתי עם אחת החברות, ביקשתי סליחה (למרות שגם היא טעתה) כל מה שהיא אמרה זה שאני מעיקה עליה, שאנחנו כל הזמן רבות וזה לא מתאים לה, שאנחנו לא מסתדרות ושאני מגעילה אליה ושבאמת לא עשיתי לה כלום, היא פגעה בי ולא הפסקתי לבכות במשך שעות!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להתחיל לעבוד בחנות בגדים, עבודה זמנית כזו עם קצת כסף איפה אני יכולה לברר אם צריך עובדים, מאיזה גילאים ומה צריך לדעת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בסביבה של בנות שלא מתאימה לי איך מכירים חברות חדשות? זורמות? כיפיות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבקשה אני חייבת עזרה מימשהו \מישהי בפרטי דחווף אבל מישהו שמבין באמת על אהבות בבקשה זה דחווף!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להביא לי סיכום על פרק ל"ב ספר שמות. תודה לעוזרים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה רק דבר אחד.. חברה אחת טובה וקרובה.. אחת.. לא יותר.. לצאת איתה לבלות איתה להנות איתה.. הבדידות הורגת אותי.. לפעמים כאב נפשי יותר כואב מכאב פיזי..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לסבתא שלי ולאמא שלי חזה גדול (אמא שלי וסבתא שלי E) אני ממש לא רוצה שיהיה לי גדול, אז שאלה לעתיד: איך אפשר להקטין חזה (ללא ניתוח) וללא חזיות שמקטינות. דרך טבעית כמו ספורט או אכילה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות קעקוע.. אפילו עם אישור הורים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי אני תקועה.. x*x+1=99 מה הערך של x??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות שורט גי'נס, איפה אפשר לקנות באשדוד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, חסמתי בן אדם מהפייסבוק, ואני מעוניינת לבטל את החסימה, כשאני מחפשת אותו, אין תוצאות. איך עלי לבטל אותה? יש לי טיימלין?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ההורים שלי חשבו שאין היום בית ספר, ולא העירו אותי, קמתי עכשיו, אני לא יודעת מה לעשות, ללכת או להשאר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גיליתי שילד מהכיתה שלי חיטט לי בחפצים, לפני המקרה הוא עשה לי עיניים ואני מרגישה שהוא רוצה שאני, יגיד שאני אוהבת אותו אבל לא רוצה לעשות פדיחות. בקיצור למה הוא חיטט לי ביומן? זה אומר משהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה יש סניפים של "כנפיים של קרמבו"? ואיך אני יכולה להתנדב? (איך יוצרים קשר)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה LOL? תודה )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לעבוד, אבל מתפחדת לתלות הודעות לבייביסטיר וכאלה כי כולם מכירים אותי בעיר, מה לעשות? בחופש אני בעיר אחרת, כדאי לתלות שם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,! אני במחזור ואני לא יודעת מה לעשות לשים פד מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מאיזור הצפון רוצה לנסוע לחגיגות יום העצמאות בעיר אחרת בצפון (עכו). אני לא יודעת איך לחזור חזרה... איך כדאי לי לחזור? אני עם חברות שלי ( בנות 15)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צללית מתפוררת- אני שמה כל יום צללית בעין והיא תמיד מתפוררת או נמרחת מהמברשות או משהו על הפנים שלי ועל השידת איפור.. למישהו יש שיטות להפסיק את הפירור של הצללית? ( להחליף לחברה שונה לא עובד)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה בזמן האחרון שאני לבד אין לי בכלל חברים (שנה שעברה כן היה לי ) אני כל הזמן עצובה ובוכה, כבר נימאס לי, בא לי לי לנסות להתאבד.. ואז שכולם ידעו שניסתי להתאבד הם יתייחסו אליי יפה. אני לא יודעת מה לעשות אני לא מפסיקה לבכות!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בבית היום ובאלי לשרוף קצת קלוריות.. איזה פעילות אתם ממליצים שבתוך הבית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לשמוע מוזיקה היום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש היום צפירה? באיזה שעה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי ציון לא ממש טוב בגיאוגרפיה. ואני כל הזמן מקבלת בגיאוגרפיה 80 ופתאום ירדתי אז, אמרתי שמשהו לא בסדר. צילצלתי לחברות שלי לשאול כמה הן קיבלו אמרו לי 60. הלכתי לשאול את חברה שלי מכיתת מופת והיא אמרה לי 75, בדרך כלל היא מקבלת 90. מה זה אומר על המורה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחפש נערה בגיל 16-17 שמוכנה לעזור לי במשהו?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכרתי ילדה ב9/9/11, כמה זמן בערך אנחנו מכירות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום,! למה בית ספר דתי יש הפרדה בין בנים לבנות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "המורה לגיאוגרפיה נתן לי במבחן 51, בכיתי על זה. כאילו, מה היה קשה לו לתת לי עוד כמה נקודות להעביר אותי? מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גדילה של גורים - מה הגיל המקסימאלי שגור כלב גדל בגוף? ובאיזה חודשים הוא גודל הכי הרבה? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחזור וכול הזמן יש לי כאבים בבטן. יש לכם עצה להרגיע את הכאבים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרגעת עור הפנים - נשרפתי בפנים מהשמש, יש משהו שירגיע את העור? זה ממש כואב.. תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עדיין בתולה, ויש מישהו שאני דיי דלוקה עליו, ואני חרמנית עליו! ממש חרמנית, מה אני עושה? אני מצד אחד רוצה לעשות איתו ומצד שני לא רוצה כי אני מפחדת שאמא שלי תקח אותי לגיניקולוג/ית והוא יודיע לה שאני לא בתולה ואני לא רוצה את כל הסיפור הזה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מעל איזה גיל יכולים/מותר לקנות אביזרי מין?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכל בת יש סימני מתיחה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי לאכול היום את ארוחת הצהריים?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "רזיתי בתוך יומיים קילו אבל זה אם ספורט ואם כל הויטמינים, זה בסדר? אני צריכה לדאוג ממשהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם אני בת 11 ואני רוצה להיראות טוב אני נראת טוב אבל אני לפעמים חושבת שאני מכוערת ו.. איזו תספורת אפשר לעשות יום יומית?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אני כל שניה יורקת ממה זה נובע? ומה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיפטר מאדמומיות בכף הרגל? זה בעקבות השתפשפות של נעלי בובה בעקב, בזרת ובאצבע הגדולה. זה נראה כמו שמקבלים מכה והאזור משנה צבעים. אצלי זה רק אדום. כמו מכה פנימית כזו. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא טייץ מבריק באזור רחובות? (לא שחור)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום זה היום של השקרים? תענו מהר!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 18 בחצי. מה זה חרמנית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח לצבע שיער להעלם סופית כך שהצבע של השיער המקורי יהיה במקום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לאונן בזמן מחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה בעיה לעשות סקס אם מישהו שאת אוהבת אבל יש לו אישה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אמא שלי היום אמרה לי שהגעתי ל150 שקל בפלאפון בגלל, שעשיתי 500 אסמסים. היא אמרה לי להתחיל להירגע עם כמות האסמסים וכו.. אבל איך אני אוהבת להתכתב עם ילדות רק באסמסים ואני לא יכולה בלי. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזשהו אתר שמרכז את כל המלגות שסטודנטים יכולים לקבל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מועדונים לנוער (12,13,14 ככה) במרכז? אבל ממש מסיבות, רצוי בת"א... והאם אפשר להכיר שם חברות וידידים וללכת לבד? או שכדאי ללכת עם חברה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לעשות בשביל להקל על כאב המחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני בת 14 וחצי ואני בערך מטר חמישים ושתיים או שלוש משהו כזה זה בסדר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן שאני בבית ספר בנים מסתכלים לי על הטוסיק מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה מפשעות? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יהיה קר בירושלים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עוזר בזה שיש למישהו תואר? כאילו על מה זה משפיע ואיך??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה שאני שואלת שאלות הסטיפס מעביר לי אותן להתייעצות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי תפסה אותי מאונן~~ מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בכיתה י ויום חמישי יש לי מתכונת במתמטיקה ואשמח לדעת. איך ללמוד למתכונת הראשונה? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי תפקיד מסוים במנילה ודירגתי אותו ראשון מבין התפקידים שהביאו לי.. זה בטוח שאני אקבל את התפקיד? או יכול להיות שמבין התפקידים הראשונים ששמתי אני יקבל תפקיד? תודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה הגיוני שילדה בת 10 וחצי תקבל מחזור? תודה לעונים ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד בערב (לפני המיקלחת) כשאני מורידה את החזיה כואב לי בחזה. מה זה אומר? כתה ז'. B75?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד יש לי שקיות מתחת לעיניים - ניסיתי לישון. כששמעתי שאין בית ספר בדרום, היתה לי הזדמנות להוריד את שקיות העיניים כשאני בשינה, אבל זה לא עזר. ישנתי יום שלם רצוף (היו לי טיולים ארוכים עם המשפחה ובגלל זה אני עייפה כל כך) אבל זה לא עזר! מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יודעת נכון יש מגמות בחטיבה, כדאי לי להרשם למגמת מוזיקה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החורף כבר נגמר? ועם לא אז עוד כמה זמן? מתי כבר אפשר ללכת עם קצר? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "המספר שלי במשקפיים עלה למספר 2 זה הרבה? אני בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה הכי כדאי ללמוד תסרוקות שיער??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים אני יכולה לאכול שיגדילו לי את החזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להקל על כאבי מחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, ובוקר טוב, אני עוד מעט מתחיל ללמוד בבית ספר מקצועי ורציתי לדעת באיזה מקצוע מרוויחים הכי הרבה כסף ושכדאי ללמוד, ואם כדאי לי ללמוד גם מקצוע וגם להוציא בגרות. תודה לעונים!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה טלפון כדאי לי יותר, מבחינת המצלמה האיכות והכול? אייפון 4S או גלקסי S2 או S1?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מצב מישהו עוזר לי לכתוב את הכתובת שלי באנגלית? בשביל קנייה בEbay?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אומר הביטוי "ניסיון עשיר"??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה טובה שהייתה מקובלת ביסודי, ושהתחלנו להיות חברות היא כבר לא מקובלת.. (כי אני לא מקובלת) וידיד שלה אמר לה שאם היא לא הייתה חברה שלי היא הייתה הרבה יותר מקובלת, וזה ממש פגע בי.. כי אני יודעת שזה נכון ואני לא עם הרוב של השכבה.. אני לא מתחברת אליהם?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 ושלוש חודשים זה יהייה נורמלי אם אני יסיר שערות מהרגליים בגילוח? כאילו אם זה סביר לגיל שלי? כי אתם יודעים שמתחיל החום וכולם מתחילים להסתובב עם שורטים ויש לי די הרבה שערות ברגלים...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "50-60 בלוני הליום ליום הולדת של ילדה זה הרבה \קצת. ואל תשוו את זה למה שאת קיבלתם. איך שזה נראה זה נראה גדול כזה או ממש קטן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יכולה לבחור אם אני אשרת בצבא בבסיס פתוח או שלא? ואם כן אני אהיה קרוב לבית? איזה תפקידים יש עם בסיסים פתוחים? אני רוצה לחזור הביתה כל יום.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דלקות בדרכי השתן לילדה - בתי בת השנתיים סובלת מדלקות חוזרות בשתן.. זו הפעם הרביעית מזה 3 חודשים. למה זה קורה ואיך אני יכולה למנוע דלקות בשתן? תודה ענקית מראש!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מחר לימודים באשדוד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חושדת, שידיד שלי גיי, הוא אומר שהוא "לא" ושאיך אני רוצה שהוא יוכיח לי, תנו לנו הצעות איך הוא יוכיח לי שהוא סטרייט אנחנו פתוחים כמעט להכל.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "60 בלוני הליום ליום הולדת של חברה זה הרבה \קצת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממש כואבת לי הבטן (מחזור), איך אני יכולה להעביר את הכאב חוץ מלקחת משכחי כאבים? תודה לעוזרים. בת15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות מסיבה בנושא ארץ כלשהי ( גיל 14 ) רעיונות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתרחק מחברה שהבנתי שרק מקלקלת אותי מאז שאניי חברה שלה, אין לי ביטחון עצמי כי היא כול הזמן קוראת לי שמנה ומכוערת, בגללה התחלתי להתלבש כמו זונה, ובקיצור התרחקתי מהמון בגללה אמרתי לה בעדינות שנאי רוצה להתרחק והיא לא קיבלה את זה מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעור בהיר מתאים צללית ורודה או לבנה? (כשאני שמה את הורודה אני נראית בהרבה יותר יפה!)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות שזופה.. באיזה אמצעים אוכל להשתמש כדי להיות שזופה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות שעווה וב 20 לחודש יש לי טיול שנתי.. אם אני יעשה שעווה עכשיו, עד כמה השיער יגדל בערך והאם כדאי עכשיו או יותר מאוחר שיהיה לי לטיול??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יהיו מחר לימודים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה דתיים לא עושים צבא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני לוקחת כדורים נגד כאבים למחזור, זה משבש לי את התאיריכים המסודרים של פעם בחודש? תענו בבשה זה חשוב.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם המחזור של לא סדיר, שהוא בא כל חודשיים-שלוש, וגם לפעמים אף יותר, מה זה אומר חוץ מזה שהוא לא סדיר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. אני בת 13 ואני רוצה לקנות קונדומים, כדי לעשות עם הכלב שלי (יש לו ענקי) אבל אני פוחדת ללכת לקנות! מה לעשותת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כול כמה זמן חיילי סיירת מטכל נמצאים בבית? (יעני פעם בחודש?. או פעם בשבועיים..?.) תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור וכואב לי כל הגוף מה אפשר לעשות חוץ מלקחת אדוויל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה יש מישהו שיכול לבוא לפרטי בבקשה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, באיזה שעות יוצאת היום רכבת מבאר יעקב לתל אביב? את כל השעות היום דחוף. תודה מראש?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "גלקסי 2, או מוטרולה רייזר!?! אני קונה היום פלא.. אני צריכה שיעבוד טוב והתפריט לא יהיה ממש מסובך! בבקשה תמליצו מה יותר נוח ומה עובד יותר טוב! תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי 2 חברות נעמה ועדי אני רוצה להרביץ להם, בלי שאף אחד יראה איך לעשות את זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך בנים מאוננים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מעל איזה גיל מותר לעשות סקס, ואיך מעלים את הביטחון ואת הורדת הביישנות בפעם הראשונה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני חדשה באתר ואני לא מכירה אותו בכלל מישהו יכול להסביר לי עליו בכללי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ארוחה עכשיו אני יכולה לעשות ( ארוחת בוקר )??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה בנות מעדיפות? שהגבר מוריד שיער למטה או משאיר? שרק בנות יענו בבקשה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בישראל אין חנויות נשק חופשיות לקנייה כמו בארצות הברית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, זה ממש דחוף.. יש לי מן טאבלט כזה שנקרא MAGPAD ורציתי להכניס אליו שירים אז חיברתי את הכבל שלי למחשב נייד... פתאום המסך נהייה לבן ואני מנסה לכבות את הMAGPAD ולא מצליח לי, זה פשוט ניתקע על המסך לבן, מה קרה לו ואיך מתקנים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי היום מסיבה במועדון, מה ללבוש? ויש לי משקפיים להוריד אותם במסיבה? אני בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי " אני לא שמן המשקל שלי זה 64 - יש לי שרירים ), גובה 170 נראלי בן 14, אבל אני רוצה להרזות עוד קצת ממש עוד קצת, אני עושה ספורט אבל איזה ספורט הכי מומלץ.? והיום תיכננתי לעשות כמו שצריך, לא עבד... מה לעשות?! איך יהיה לי כוח רצון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי מתחפשת לליטל מעתוק. ואני לא כל כך אוהבת אותה. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שרון זה שם יפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עלות ודרכי הסרת שיער באיברי המין - באילו דרכים ניתן להסיר שיער מאזור איבר המין ופי הטבעת חוץ מגילוח? ומהי העלות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סיגריה אלקטרונית זה מסרטן? כי אני פה עם סיגריה אלקטרונית אני לא יכול להפסיק (אני לא מכור אבל אני אוהב לעשן בה.)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אילו שמלות מתאימות לנשים בעלות מבנה גוף אגס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, נגיד אני רוצה ללכת לברכה (בקיץ) ועדיין לא התחיל לי בכלל המחזור. אני יכולה לשים תחבושת יום יומית מתחת לתחתון בגד הים? (כדי שאם יהיה שלא יתפשט) תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,.. חברשלי כאילו מלא זמן לא ניפגשנו כמעט שבוע!.. ושהוא לא עונה לי שאני מתקשרת זה מוזר אבל היום בבצפר.. בהפסקה כזה כאיללו חיפש אותי לא יודעת מה ישלו זה.. או שהוא אוהב אותי עדין או שמחפש צומי? כאילו יחס?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום קיבלתי מחזור איך אני יכולה לזר+ז אותו שיגמר מהר? ספורט יכול לעזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מוגלה מעגיל בטבור - היי, תגידו זה בסדר אם יוצאת מוגלה מהעגיל בטבור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "להתחיל דיאטה - אני בת 47 נורא שמנה, כדאי להתחיל כדוריי הרזיה של אולגה רז או של קופ"ח??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סיפתח? ומה המקור של המילה / סלנג??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סכנות בנסיעה עם תינוקות בשטחים - זה יהיה מסוכן או סיכון לנסוע ממעלה אדומים לצפת עם שני תינוקות ביום שישי מבחינת המזג אויר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צומת בית דגן - איך נראה צומת בית דגן? אם מישהו מפה היה שם אפשר לקבל תיאור של המקום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מרזים קצת תוך שבוע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם החיסון של כיתה ח נגד טטנוס זה כואב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתרי השוואות מחירים בנוסף לזאפ - אני מחפש אתר להשוואת מחירים, לרכישת מצלמה, חוץ מאתר זאפ וכמה. תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתרים מומלצים לפתיחה של בלוגים - איפה כדאי יותר לפתוח בלוג (באיזה אתרים) ולמה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "להורים יש זכות להכות את ילדיהם? (בת 12)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל השישי שבת היה לי חום נורא גבוה 39.5 סחרחורות, כאבי ראש, שיעולים נורא חזקים. היה לי חם! מומלץ להישאר בבית היום כדי להתחזק ולהרגיש יותר טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי גרושים ואבא שלי התחתן עם אישה אחרת. ויש להם ילדה היא נקראת אחותי? אחותי החורגת? אחות למחצה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שרוצה לדבר כל יום, ואחרים שגם רוצים לדבר. חבר שלי חושב שאני צריכה לדבר רק איתו והוא נכנס לי בשיחות עם אחרים. בנוסף לכל הדיבורים, יש לי המון עיסוקים משלי. כבר המון זמן שלא היה לי פנאי, כי דאגתי רק לדבר עם חבר שלי. אני מרגישה חנוקה כבר.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15 - אני וחבר שלי כבר חצי שנה ביחד. אנחנו ממש ממש אוהבים אחד את השניה. אני מרגישה בשלה לשכב איתו.. הוא לא לוחץ עלי או משהו והוא בעצמו חושב שצריך לחכות לפחות לגיל 16. האם כדאי לי לשכב איתו? יש פה בנות שכבר עשו אתזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסרט הכי טוב של דיסני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם תחרות בצרפתית בבית ספר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תקשיבו, אני וחברות שלי רוצות להתחפש לm&m, מישהו יודע איפה אפשר לקנות תשמלות האלה?! זה דחוף. וזה באזור המרכז.. תודה מראש?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, האם אקטיביה זה חלבי או פרווה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שתי שמלות מהממות, שתיהן שמלות מיני, אחת בצבע תכלת ואחת אדומה, אני רוצה להשתמש באחת מהם לתחפושת ואין לי רעיון לתחפושת, לאיזה תחפושת כדאי לי להתחפש? בת 13?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחפשת אתר עם רעיונות לתסרוקות לכלות/תסרוקות ערב לארועים. תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכרתי מישהי מהאינטרנט והיא אמרה שהיא רוצה להתאבד, שהיא חותכת ופוגעת בעצמה. דיווחתי למשטרה, עשיתי את הדבר הנכון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזאת אומרת מים מינרלים? מזה מים רגילים?!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני דתיה, ואני פוחדת שבקשר שאני יהיה עם בן הוא ירצה שאני יתנשק איתו כי לא בא לי, וזה מגעיל אותי.. כי גם אני דתיה.. אבל מבחינת לתת יד וחיבוק לא אכפת לי.. מה אתם חושבים על זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה כסף לשים לבר מצווה של אחים של חברה? באולם..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 19, יש לי בעיה גדולה! יש לי צלוליטיס וגם שומנים "שבורחים" לי מכל דבר שאני לובשת והם רוטטים כאלא ואני אוהבת אוכל ואלא יכולה לעשות, דיאטות ואני לט יכולה לרוץ יש לי אסטמה מה לעשות? גובה 169 משקל 100 ק"ג?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סטיפש למה אתם מוחקים לי את השאלה? בסך הכול שאלתי אם לבן האדם הראשון שניכנס להריון אם יש לו, איבר מין נקבי או זכרי? מה לא בסדר בשאלה הזו? מה שטויות בה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי מהכל באמת שנמאס לי, חרא של בית ספר וחרא של חברות.. בכלל לא מרגישה שהן חברות שלי נמאס לי מהן ובא ליכל כך לעבור בצפר.. החיים שלי הרוסים וכבר באמת בא לי למות לא בא לילהמשיך לחיות את החיים ככה.. מה לעשות? איך לעבור בצפר? רע לי, באמת שרע לי...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מנטור יבול דיין בחרה ב the voice??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי הכה אותי וניפרדתי ממנו והוא ביקש סליחה, ושזה לא יחזור על עצמו.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה שם יותר יפה לבת: ניקול, קים או מאיה? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת איזה ילד והוא אמר לי שגם הוא אוהב אותי. אבל אנחנו לא יכולים להיות ביחד כי אנחנו גרים רחוק. אוף נמאס לי למה אני לא יכולה להיות עם מי שאניי אוהבת??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני שמה קרם פנים לתינוק של ד"ר פישר למטרת, מייק אפ אחר כך, זה בסדר? או שאסור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם איסוף שיער לגומייה יעריך את השיער שלי? ואם לא מה כן? חוץ משמפו וזה..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום יש לי חברה חדשהבפייס, אני לא הכי מכירה אותה, ראיתי תמונה שלה, והיא בקשה מני ת'מס' פון שלי, ואני לא כ"כ רוצה להביא לה, מצד שני היא לא נכנסת כ"כ לפייס ביקשתי ממנה ת'פון שלה, היא אמרה לי שהיא לא זוכרת, מה אתם אומרים? לא בא לילהיות כזו לא נחמדה. בת14 והיא 20?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, הים רבתי עם חברה שלי אני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ צרוב כעס.. היא כל כך צבועה! הנא באה מרכלת על החברות שלה ושניה אחרי זה מנשקת ומחבקת אותם אני משתגעת. אני מתה להגיד לה מה אני חושבת עליה.. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מרגישה טוב ואני חולה יש כאן עוד מישהו חולה או שזה רק אני? אני אשמח לטיפים לשיעול.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יכולה לעשות קניות עם ישראכרט מבלי להוציא כסף??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהי מקבלת מחזור וביום הראשון יש הרבה דם (יחסית!) כאילו שלפחות פד אחד מתמלא וככה זה כל מחזור שלה שהוא בערך 5-8 ימים אבל יש פעמים שהמחזור היה לא הרבה והיה רק 4 ימים והוא גם היה חום. זה תקין שביום הראשון של המחזור מתישו, כמעט לא יהיה דם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לזרז מחזור??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חושבת שאני לסבית איך משנים את זה? -דחוף.-?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דימום בביתוק הבתולין - היי, מדוע לא לכל הבנות יורד דם כאשר נקרע להם קרום הבתולין??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות היום קוקו עם בננה לבית ספר, אז אתם חושבים שכדאי לי? כי לדעתי זה ממש יפה אבל אף אחת בבית ספר לא הולך עם כזה, חוץ מהמורה שלי.. (לא שהיא כזאת זקנה כן? היא בת 32)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לנקות את הבית בכיף? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה פרוש המילה סוציואקונומי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 13 גובה 1.63 ואתמול נשקלתי בקופת חולים ואני משקל 37 האים זה טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "פירוש המילה "נדוש"?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה בעצם סטוץ...??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מפחדת שלא יהיה לי חבר אף פעם, לכל החברות שלי יש ( כמעט ), אף פעם לא היה לי חבר, ולחברה שלי עומדים להציע מחר, ואני מרגישה שרק אני בודדה, מה לעשות? ( בת 13 כיתה ז' )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה רעיון מקורי ויצרתי לבגד שמתאים לחתונה של בת דודה, יש בקושי בגדים מתאימים (כמה שמלות, חולצות שנשארו לי ), ושיהיה אופנתי ומתאים, יש לי רק שמלה שחורה ואני צריכה איזה בגד מתאים, חולצה, מכנסיים, (החתונה מחר) אז מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא 161 ס''מ ואני שוקלת 66, רק רוצה להוריד 6 ק''ג אבל לא מצליחה לצמצם אוכל גם האווירה של החורף לא ממש, מסייעת, וכל פעם שאני רואה מישהי עם גוף חטוב וסקסי אני ממש נהיית עצבנית, ואז אומרת זהו אני עושה דיאטה א''כ אני מוותרת בקלות וזה כבר שנתיים!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת שמישהו גומר בסקס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יכול להיות שהאווירה הרגשית בבית קרה וקודרת זה גורם להרגשה פיזית קרה? באוויר?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פצעי בגרות משהו כמו שנה וחצי מה לעשות כדי שזה יעבור? בבקשה תענו?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צהריים טובים, אילו מבצעים יש בסופר - פארם? (אם אפשר קישור). תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לראות האח הגדול פרק 4 לא במאקו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילדה בת 13 אמורה עדיין לראות ערוצים כמו ניקולודיאון ודיסני??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שעגיל בטבור בגיל 13 זה מוגזם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הפגנת הפגת השתיקה, צדק חברתי, במה מדובר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 13, איך זה שנגיד אני וחברה שלי כל אחת אכלה פיצה אישית והיא לא השמינה ואני כן והיא אוכלת הרבה יותר ממני ואני אוכלת קצת אבל היא לא משמינה ואני כן למה זה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם הקול משתנה גם לבנות? היום הייתי באודשנים ללהקת בית ספר ושרתי ואמרו לי שאני לא יכולה להגיע לגבוהים כי הקול שלי משתנה ויש צרידות.. אבל הקול שלי הוא כבר שנתיים ככה. האם זה נכון שהקול משתנה גם לבנות? כי חשבתי רק לבנים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מה זה רעבה תנו לי טיפ להכין ארכוה טעימה בדקות? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד אחרי שאני לא אוכלת הרבה שעות, אז הבטן שלי שטוחה. אבל על השנייה שאני מכניסה משהו לפה היא מתנפחת. יש משהו לעשות בזה? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שמשפיעה עלי לרעה בבית הספר. אבל אני לא מסוגלת לעזוב אותה, היא חברה שממש ניקשרתי אליה. אבל היא גורמת לי להידרדרות. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15 וחצי, 1.63 שוקלת 55, זה הרבה? איך להוריד? (איזה תרגילים אני יכולה לעשות.. בביתי) ואיך אפשר לגבוה..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי בעיה באף, אוזן וגרון. כדאי לי ללכת לאימון ספורט 3 שעות היום? (אני דיי חולה).?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה המציאו את המחזור.. איך ולמה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יצא לי משהו מיתחת ללשון... יש שם מלא דברים כחולים ואז נקודות אדומות כאלה.. ויצא לי כמו צינור אבל לא ניראה לי צינור דם.. מה זה יכול להיות - הוא ורוד כזה.. מה לעשות? זה מסוכן או משהו..? תודה..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אתיופי שמגיל קטן לא התחבר לשאר חברים מהעדה, כי הם מופרעים ואני הייתי בתור ילד קטן, שקט ומעדיף ללמוד. עכשיו בכיתה יב' נראה שלא משנה מה אני עושה אני לא מצליח להתחבר עם שאר בעדות. אני מרגיש די בודד גם באירועים משפחתיים, בית ספר מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. אני בת 11, איך יודעים אם יש לי דלקת ראות..??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיות יפה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה הרבה אנרגיה לערב ואני צריכה רעיונות כמו משקה או משהו כזה דחוף בבקשה. אני צריכה משקאות או אוכל חוץ. מXL או BLU.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, איך לסדר לבד את הגבות, לעשות צורה, הכל, אפילו אם יש סירטון אשמח לקישור... תודה מראש ♥♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדאי לי יותר? לנסוע ללונה פארק או לסופרלנד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צריכה סרט אימה טוב אבל ממש מפחיד.. חוץ מהמסור הטינה והצלצול כי עם על הפרצוף ולא מפחידים בכלל?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "התקשרתי לאיזה חנות בעיר שלי ושאלתי אם יש חולצות כאלה של גזרה רחבה לבית ספר, קצרות כאלה והם אמרו שכן ושאלתי כמה בערך זה עולה והם אמרו כזה" מה אי אפשר ככה, תבואי- תראי" ויש לי 50 שקל אני צריכה לדעת אם לנסות לשכנע את אמא להביא לי עוד או לא, כמה זה יעלה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אשמח לקבל שמות של סרטי אימה שראיתם ואתם ממליצים עליהם... תודה רבה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר סרטים מחרמנים? וקישורים של הסרטים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי סוגרים את החנויות בעיר? חנויות לדוגמא שמוכרים חולצות בית ספר עד מתי הם פתוחים היום??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מתחיל בגרויות קיץ, ומה המכון הכי זול להשלמה המעניק הנחה לחיילים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי ת. ז אבל אני עוד לא בת 16 (עוד חודשיים מהרגע שקיבלתי ת. ז יהיה לי 16) אני יוכל בכל זאת לעבוד בעבודה קבועה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה עוד מעט איבחון, שהבית ספר שלח אותי (אני כיתה ז') יש משהו שעשה? ויכול להגיד לי מה עושים שם ואיך? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להוריד במשקל וכמה ק"ג בשבוע? זה דחו. תודה רבה רבה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, עם אני שותה כוס יין ביום.. מה זה יעשה לי בעתיד?. והאם זה בריא??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מלפני שבוע התחילו להטריד אותי ואת חברה שלי בפאלפון, וזה אחד חסוי ועוד שלושה מספרים של 077, שאני מנסה להיתקשר אבל אומרים שאי אפשר להיתקשר, למספר המבוקש. מה לעשות? תודה רבה לכל העוזרים!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלקת שיער עמידה למלח וכלור - יש החלקה לשיער שהיא לא נהרסת בכלור ובמלח? ושאפשר לצבוע את השיער? ועם כן מה היא? תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני ילדה רזה כמו בציור הזה: http://farm4.staticflickr.com/3160/3285212358_26c00bdb03_z.jpg, איך אני יכולה להשמין (אני שוקלת 36 בכיתה ח' ) וזה מובן מאליו שאני רזה, איך להשמין עוד 9 קילו הכי מהר שאפשר, תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שונאת את האף שלי! לא סובלת אותו.. הוא גדול ועקום ובנוסף לכך הוא כל החים סתום ויש לי קול מצונן מה שעוד יותר מושך תשומת לב.. זה עד כדי כך גרוע? תגידו את האמת אני מתביישת לבקש לעשות ניתוח... מה לעשות? בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יוצאים מדיכאון??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אף פעם לא היה לי חבר וזה גם לא נירא באופק.. אני יודעת שכשזה יבוא אז יבוא ושלא צריך להילחץ וכל זה אבל לכולם מסביבי כבר היו חברים רק אני תקועה, אני די בסדר ביופי ולפי דעתי גם באופי. אבל למה אין לי מה לא בסדר איתי?.. מה לעשות?...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסימנים שנער אוהב נערה? אנחנו לא מאותו בי"ס תודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שיקסע - מה זה שיקסע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה תפקיד בצבא שהוא מאוד נחשק.. (או צלמת צבאית או עיתונאית במחנה), ואני יודעת שיש סיכוי ממש קטן שאני יתקבל לאחד מהם. אני מפחדת שאני יגמור בתור פקידה בצבא.. מה לעשות? אשמח אם תייעצו לי. תודה רבה! (בת 16)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכול לדעת מי נכנס לי לפרופיל בפייסבוק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה תופעות געשיות? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש מושג מה הדרך הכי נכונה לכתוב באנגלית את השם ליאן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממש קשה לי לזרוק דברים, גם כשאני לא משתמשת בהם.. לדוגמה אני מנסה לסדר את החדר ואין לי מקום לשים הכל, ויש לי בית בובות וקשה לי לזרוק\לתת אותו.. מה לעשות עם זה? בת 14?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללמוד ציור באינטרנט. יש כאלה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל מותר להתנשק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה יותר מ105 לייקים ו105זה הכי הרבה שלי איך, אפשר להשיג יותר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר להשיג קונדומים בטעם במבה? פשוט חברה שלי מכורה לבמבה ואני רוצה להפתיע אותה למתנת יומולדת, דחוף.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מהו ציר זמן בפייס לא ממש הבנתי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה צריך להרגיש אחריי הפריה כאבים או משהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כששוכבים בפעם הראשונה, התגובה אצל כולן אותו דבר? הדם יורד ישר או אחרי כמה זמן? וגם, אם נגיד דחפתי אצבעות, ואז ירד לי דם, זה אומר שנקרע לי קרום הבתולין ואח"כ כשאני יקיים יחסי מין לא ירד דם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות עגיל באף מה כדאי לי באקדח או במחט? (במחט אני עושה בעצמי)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סרום לשער, ואיך מכינים אותו, או איפה קונים אותו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נגיעה בחזה מגדילה אותו? - האם זה נכון שמתי שנוגעים בחזה הם גדלים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי מחשב נייד ואוננתי והפייס שלי היה פתוח האם ראו אותי משם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד טוב שלי וחברה טובה שלי נהיו ביחד בזכותי. הם יוצאים שבועיים והוא אמר לי אתמול שהוא רוצה להיפרד ממנה כי הוא לא מאוהב. אבל הכי כן, והיא כבר רוצה לקנות לו מתנה לחודש והיא כל כך שמחה. מה לעשות? להגיד לה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 13. באיזה חנויות אתם קונים בגדים? יש לי מיליון בגדים ורובם מחו"ל אבל עדיין כל פעם שאני פותחת את הארון ורואנ שהוא מפוצץ, אין לי מה ללבוש ואז אני מגיעה לבית ספר או לאירוע, ולכולם יש בגדים מהממים! צריכה את העזרה שלכם תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראבק? או רבאק? איך כותבים? וזה ממש דחוף.. תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, דיברתי עם חברה שלי והיא התנתקה אחרי כמה דקות שכתבתי לה. בגללה אני במצב רוח רע. מה אני עושה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "להיות אומן (שחקנית\זמרת\ ציירת וכ') זה משתלם? בכללי, זאת אומרת - גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה כיפית לחיים...?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להעלות ריטינג של אתר חדש ברשת שנבנה בתוכנה? חוץ מבפייסבוק??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה היום להישאר בבית ולא לצאת כי לא כל כך בא לי, ואני לא כל כך אוהבת לצאת עם חברות שלי, מה אני יכולה לעשות? ההורים שלי גם יוצאים אז אני לבד עם אח שלי. רעיונות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היהודים וסילבסטר - למה כולם חוגגים את היום הזה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השעה עכשיו בארצות הברית??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, קונים לי אייפון לבן 4s בעוד 3 חודשים, הכיסוי של אייפון 4 רגיל הוא באותו גודל של ה4s? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות, חדר כושר או חוג ריקוד? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חום ואורך בינוני, השיער שלי מאוד נפוח ואני רוצה שהוא יהיה רגיל, לא נפוח. מה לעשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "התאהבתי קשות בילד שקטן ממני בשנה. זה נורא? (בת 14 וחצי )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, נכנסתי לאומגל ודיברתי עם ילד פקיסטני והוא אמר שהוא לא אוהב ישראלים. אז אמרתי לו אני מקווה שתמות והתנתקתי. זה יעשה משהו למדינה שלנו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי חייל ובכל פעם שהוא מגיע סופ"ש הוא נדבק עלי ורוצה שנקיים יחסי מין זה כבר חצה שנה שזה ככה... אני אמורה לדאוג או להתעלם וזה ישתנה? (אנחנו כבר 6 שנים ביחד.)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה לעשות ביד??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לישאול שאלה למרות שהיא קצת מגיעלה אבל זה מדאיג, כל מחזור שיש לי יוצא לי. דם כמו הפרשות בצבע סגול, חזק ובכמות זה בסדר או שזה משהו לא טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אומרים באנגלית גבינה צהובה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "טבעונות גרמה לדיכאון - מאז שאני טבעונית אני סובלת מדיכאון וכתוצאה מכך אני לא הולכת לשום מקום אלא סגורה בבית, רק הולכת לעבודה וזהו ובנוסף אני אוכלת ללא הגבלה וכתוצאה מכך אני סובלת מבעיות השמנה. מה אני אמורה לעשות? ואיך עוצרים את תופעת השמנה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין בייביליס (מסלסל שיער) קרמי לבין בייביליס רגיל? דחוף.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאח שלי יש בר מצווה ואני לובשת ככה - חולצת שמנת כזאת ארוכה נופלת כמו סריג, חצאית בצבע חום מוקה, גרביון בצבע גוף, ומגפיים בצבע קאמל, מה כדאי לי לעשות בשיער? (מחליק או להשאיר מתולתל? יש לי שיער מתולתל ועבה) וכדאי לי להוסיף איזו סיכה או קשת? ובאיזה צבע??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מקודם נשענתי על הרגל שלי למה דקות והיא נרדמה לי ועכשיו קשה לי להוזיז אותה, מה לעשות זה מלחיץ??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת את מזג האויר באוקראינה תודה לכולם.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תעזרו יש לי בעיה. אני קצת מתבישת לשיר ליד חברות משפחה דודות ועוד, כל מיני אני רוצה ללכת לעונה, החדשה של בית ספר למוזיקה יש לי קול מהמם בלי עין הרע! אז מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר לצבוע את השיער (למעט כהה יותר), בלי שימוש במי חמצן??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי בפרטי איך האיביי עובד? איך מגיע אלי מה שאני מזמינה או איך אני משלמת וכו.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סטיפס יודעים איך קוראים לי באמת גם כשאני אנונימית? ^^ ♥♥♥?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו מקומות שאפשר לקנות בהם ג׳קט עור איכותי ובזול? באזור עתלית ותודה ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנטיביוטיקה נוטלים אחרי ארוחה? או שאפשר ללא ארוחה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בימי שלישי אומרים "יום שלישי פעמיים כי טוב"??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "תפריטי בריאות לילדים - היי, אפשר תפריט בריאותי לילדים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לדעתכם, עד חמש וחצי, ירד גשם? (היום..)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה תפקיד הבנות בחיל הים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15, זה הגיוני שאני מרגישה מבולבלת ולא מצליחה להבין מי 'אני' באמת באמת? כאילו יש לי הרגשה שקצת שכחתי מי זאת 'אני'? שאני עד כדי כך מבולבלת שאני כבר לא שמה לב מתי אני משחקת אותה ומתי, אני מתנהגת בטבעיות? זה קורה גם לכם??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה שווה לקנות אייפוד יד שניה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשהשיער מתחיל להיות מלוכלך ממש אז מאוד קשה לסרק אותו? זה הליכלוך שמפריעה או מה? כי לדוגמא כשהיינו בגיחה בבוקר, אחרי השינה באוהלים (השיער היה מלוכלך מהאבק שבחוץ) בקושי הצלחתי לסרק אותו?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, בת 13 אני רוצה להתאבד אני לא רוצה לחיות יותר נמאס לי מהכול: מהחיים, מהבית, מהבית ספר, רע לי מאוד אני מאוהבת במישהו שאין סיכוי שנהיה ביחד, אני לא רוצה בעל, לא רוצה ילדים ולא רוצה עתיד מה אני יכולה לעשות כדי להרגיש טוב יותר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "דיברתי באומגל עם אחד אנטישמי, ושעה רבנו על ישראל. הוא אמר שאנחנו טרוריסטים, אבל הכיר רק מלחמה אחת, היחידה שאנחנו התחלנו: ששת הימים. הוא אמר שזאת לא הגנה אם לוקחים שטחים. הוא התנתק לפני שעניתי. מי מלמד בחו"ל להסתכל על ישראל ככה? מאיפה הגיע הסטריאוטיפ הזה על ישראל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שתייה קרה לסובלים מאסתמה - אני סובל מאסטמה, האם אני יכול לשתות שתייה קרה לצנן את הגרון, או ששתיה קרה לא מומלצת לחולי אסטמה? תודה רבה לכל העונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע בן כמה הזמן ביל קאוליץ מטוקיו הוטל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "סקס כואב - בת 21 ורוצה לעשות סקס עם החבר. מתי שהוא מנסה להכניס זה כואב לי. ונראה לי שהוא צר למטה, האם זה נורמלי שהלמטה יהיה צר? ואם כן איך אפשר להרחיב אותו? והאם מתי שאני יהיה עם החבר שלי ואני ינסה לשכב איתו למרות שייכאב לי ואני יצליח זה לא הכאב לי שוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "התנשקתי היום אם אהובי. הרגשתי משהו ולא אמרתי לו דבר. מה אשלח לו כדי שלא יחשוב שאני לא אוהבת אותו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים טובים ויהודים שאינם שומרים כשרות נתנו לי לאכול משהו לא כשר באי ידיעה שאני שומרת כשרות. הם הצטערו על כך רבות ואמרו שאינם ידעו שאני שומרת, איזה אחד אמר לי שה' יעניש אותם אך זה באמת יקרה? אלו אנשים יהודים וטובים שפשוט לא שומרים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נערה בת 16, ואני פשוט לא מפסיקה לאכול. אני יודעת שזה הגיל אבל אני הולכת ומשמינה. מה לעשות? נהייתי בטטה! אני לא שולטת בזה פשוט.. ואי ואני לא יכולה לעשות כושר כי אני לומדת. תעזרו לי! אני ממש שמנה, ובבקשה בלי דיאטנית..?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יאכל רק מתוק ואז זה יגרום לי להיות צמאה ואני ישתה מלא מים, יש סיכוי שאני ירזה? תודה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 17.5 מה זה לאונן? ראיתי פה שאלות על זה ולא הבנתי מה זה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גרה בבניין משותף, ואחי החליט שהוא רוצה להדליק דווקא בחוץ, ליד ארון חשמל כמובן שיש שולחן קטן האם זה בסדר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה במורשת: יש מס' מסורות או רק מסורות אחת? (מיוחס לכל העולם) ואם מסורת יהודית, קשורה למנהגים יהודיים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לאכול משהו אבל לא יודעת מה. מה כדאי לי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש השלמת בגרויות בצבא? אם כן, למי מגיע? מה משלימים? מתי? ולמי צריך לפנות? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לומדת למבחן ואני חייבת לשמוע מוזיקה תוך כדי.. יש למישהו כמה שירים? אבל לא רעשניים תודהD:?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שווים עכשיו מטבעות של שנות ה70 וה80??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון איגרוף תאילנדי זה להומואים? ?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים אוהבים שיער חלק, או שיער טבעי.. איפור או טבעי? תודה לעונים ולעונות.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להתאפר ליציאה, אם אני לובשת חולצה וורודה עם צעיף מנומר וג'ינס??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אפשרי להוריד 30 ק''ג נגיד עד סוף השנה הזאת? - לא קשור עלי סתם לדעת: )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד אחד שתמיד היה מתחיל איתי! עכשיו לא שם עלי! מה עלי לעשות כדי לשוך את תשומת ליבו? תודה.. נועה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "ציון עובר בבגרות בהיסטוריה - מה הציון שצריך לקבל בבחינת בגרות (בהיסטוריה), כדי לקבל עובר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר שבוע כואב לי בצד שמאל מתחת לחזה וקצת בחזה עצמו. וגם מאחורי הצלעות בצד שמאל מה זה? בת 15 וחציי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי בת 17 או בן לעזרה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיניים עקומות: ניב אחד שעלה מעל לקשת השיניים, 8 שיניים צפופות- 4 למטה ו4 למעלה. אני אצטרך גשר. כמה זמן בערך אצטרך להיות עם גשר? (אם זה משנה- אני בת 13). תודה חברים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה חבילת קונדומים וכמה יש בחבילה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי כאבי בטן מרוב שאכלתי שטויות מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכוונה כשאומרים שמישהי יורדת למישהו??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להמליץ לי על סרטי אימה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,. יש בחור שאני אוהבת הוא בן 25 במשהו. הוא שאל אותי בת כמה אני אמרתי לו שבעוד חודש אני אהיה בת 18. אבל הוא לא האמין לי ואמר שאשלח לו את תעודה שלי כדי שיראה. מה אתם חושבים. אני אביא לו או לא.. בבקשה תענו לי אני מאוד אוהבת אותו. לא רוצה שיפסיק לדבר אתי?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אין לי פייסבוק זה פדיחות? (כי אני לא רוצה להתמכר )?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 וחצי, וההורים שלי לא מסכימים לי להיות עם מי שאני אוהבת.. מה אני יכולה לעשות כדי שיסכימו (ואם התשובה היא שיחה איתם, אז כבר עשיתי כמה שיחות איתם וזה לא עזר )??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מבולבלת נורא וזה חשוב מאוד! הגיעה אליי צו התייצבות לתפקיד בצבא, נהגת משא. ורציתי לדעת מאנשים שהיו בתפקיד איך הוא, וגם עם פרופיל 49 איזה תפקיד יכולים להביא לי??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיות במחזור, שחלות פוליציסטיות או משהו כזה והרופאה נתנה לי תרופה של אנשים חולי סוכרת מטפורמין, וזה עושה לי תופעות לוואי, כאבי בטן, בחילות, הקאות, כאבי ראש, חולשה וכולי. האם להמשיך עם התרופה? כמה זמן התופעות לוואי יהיו? תודה לעוזרים וערב טוב! בת 16?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איפה קונים את הכובעי צמר לבנות? או את הכובעים הגדולים האלו כמו של גסטין ביבר? תודה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "צמיחת שיער שרוף בקצוות - כמה סנטימטרים צומח השיער בחודש והאם זה שהוא שרוף בקצוות ימנע ממנו לצמוח באורך הזה בכול חודש??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "המשמעות הבריאותית של אכילת בשר יומיומית - אני אוכלת בשר כל יום. זה טוב? בת 15?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הבנות ששכבו כבר - כמה כואבת הפעם הראשונה? ובבקשה אם אתן יכולות תשוו את הכאב למשהו אחר. תודה רבה?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי כאבים מתחת לחזה בצד שמאל, כאבים די מציקים. מה זה? בת 15+ פוחדת.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, בת דודה שלי תהיה בת 5 עוד שבוע, היא רוצה קוסם. איפה שאפשר למצוא קוסם קרוב ליבנה, נס ציונה, אשדוד? תודה!?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי סמסונג ואני רוצה להוריד שירים ממנו בחינם. דרך האינטרנט הרגיל בפלאפוזה לא הצליח להוריד וניסיתי מכמה אתרים. ודרך חנות האפליקציות זה לא מראה לקטגוריה של חינם. ואין לי קבל להעביר מהמחשב. מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם אני מוחקת וחוסמת מישהוא.. זה מראה לו התראה שמחקתי וחסמתי אותו. או שהוא לא יודע.??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה אייפון\גלקסי אבל אמא שלי לא מסכימה. אז אני מחפשת פלאפון אחר, אבל אני לא יודעת איזה. מישהו מכיר פלאפון שנראה טוב עם איכות מצלמה טובה??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך עושים סיכום? ז"א מה מבנה של סיכום? ( יש לי מחר מבחן בלשון כיתה י')?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמתי לב שלכל מי שמופיע בטלוויזיה יש שיניים ישרות. זה נכון? כולם עברו יישור שיניים??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שותה כל ערב חלב ובבוקר שוקו זה טוב??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16. יש לנו שני אירועים משפחתיים החודש בראשון לבשתי נעלי בובה חולצת סריג וגינס גבוהה עם חגורה. לא בא לילחזור על אותו דבר. מה כדאי ללבוש לאירוע השני? בגדים נעלים ומה כדאי לעשות או לשים בשיער??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "שד שלישי גדל לי - מראש אני מבקשת להתייחס לשאלה ברצינות, יש לי 2 שדיים רגילים 80 B. עוד שד קטן שנולדתי איתו מתחת לאחת השדיים שלי. אני לא יודעת מה לעשות בנושא. אני מרגישה שזה כואב ומתפתח אבל הוא ממש קטן וכמעט לא רו מה אפשר לעשות? ניתוח??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני סובל מקוצר נשימה, האם מומלץ להפעיל תנור חימום בחורף??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "בשבוע הבא יש לשתי בנות מסיבת יום הולדת במועדון, אחת מהן חברה שלי, ואת השנייה אני בקושי מכירה... יש המון מוזמנים ואני מתלבטת אם ללכת כי לא נעים לי לקנות מתנה רק לאחת... מה לעשות??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הייתי מתארת את החדר של כחדר קטן אבל יש לי בו מיטה ארון (שנכנס לקיר) ושולחן לא גדול.. אני ממש צריכה שידת איפור אבל אין לי מקום בחדר ואין לי איפו לאכסן את כל התכשיטים והאיפור.. יש למישהי הצעות איך היא עושה את החדר שלה? תודהD;?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי רציתי לדעת ולקבל עצות איך להתנשק עם החבר, בצורה קצת יותר שונה וזה שלא יהיה רגיל.. כי הנשיקות שלנו הם מאוד עדינות וזה ולפעמים זה לא זורם עם הלשון... אז איך לחדש קצת? איך לגרום לנשיקות יותר לזרום ושלא כל פעם הוא יעשה משהו עם הלשון ואני משהו אחר??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אני לעשות עם אני אקבל מחזור בבית הספר? איך אני אוכל לדעת לפני ולהחליף? לנקות שם? שמעתי שכואבת הבטן אז בזמן שכואבת הבטן מקבלים? (תמיד יש איתי תחבושות) בקיצר עזרה.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 170 ושוקלת 52 זה תקין? ועוד לא קיבלתי מחזור למה? אני צריכה לדאוג בקשר לזה? ועד איזה גובה אני יגיעה? (אני בת 14)?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני בודקת עם יש לי בלוטוס במחשב? D: תודה לעונים.?"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "מקום נפילת הטיל - הייתה עכשיו אזעקה באשדוד. מישהו יודע איפה זה נפל??"
פרח ניתן ל-סיון- על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 וחצי ואני 168 ומידת הנעליים שלי היא 39 מה אני אעשה כשאני אהיה גדולה מידת הנעליים שלי תהיה כמו של גברים ואצתרך לקנות נעליים של גברים? או המכוערות האלה? כי אני רואה נעליים ממש יפות ואין במידה שלי. כמה הרגליים שלי עוד יגדלו?0-0?"